Kadir Toprakkaya

“Kasap Döner” Kadıköy’de hizmete girdi…

“Kasap Döner” Kadıköy’de hizmete girdi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türkiye’de et sektörünün üç kuşak temsilcisi Sarıtaş Ailesi, gelin verdikleri Doğan Ailesi ile birlikte Kadıköy’e döner konseptinde nezih bir işletme kazandırdı.

Kasap Döner (Sarıtaş), Tarihi Kadıköy Çarşısı’nda coşkulu bir açılış töreniyle hizmete girdi. Kadıköy Belediyesi Meclis Üyesi Av. İrem Toprakkaya Babalık ve eşi Av. Hüsnü Babalık, işletme sahipleri Sarıtaş ve Doğan ailelerini tebrik etti.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ…

Geçtiğimiz ay nişan heyecanı yaşayan Sarıtaş ve Doğan aileleri, bu kez açılış coşkusunda bir araya geldi. Sarıtaş Et Firması Sahibi Erol Sarıtaş ve eşi Neşe Sarıtaş, dünürleri Ahmet Doğan’ın kurucusu olduğu Kasap Döner işletmesinde hem aile, hem de ticari ilişkilerini birlikte yürütecek. 180 kilogramlık rekor kasap dönerin ikram edildiği açılış töreni, ilçe genelinde büyük ilgi gördü.

141-480x328

ÇİÇEĞİ BURNUNDA ÇİFTİN MUTLULUĞU…

Kasap Döner İşletme Müdürü Cihad Doğan ve nişanlısı Ezgi Sarıtaş, açılış töreninde misafirlerini ağırladı. Bir hayli mutlu olduğu görülen çift, geçtiğimiz ay nişan töreninin ardından açılışta da Kadıköy LIFE objektifleri ile buluştu.

RİTM ART COŞTURDU…

İstanbul’da Balkan müziklerinin sembol ekibi Ritm Art, eşsiz ezgileri ile açılış töreninde davetlilerin kulaklarının pasını sildi.

AYRINTILAR KADIKÖY LIFE’DA…

Sarıtaş ve Doğan ailelerinin açılış mutluluğunun tüm ayrıntıları, Kadıköy LIFE Dergisi’nde yer alacak.

226-480x341

Elvan Doğan, Ahmet Doğan, Erol Sarıtaş, Neşe Sarıtaş, Cihad Doğan ve Ezgi Sarıtaş…

322-480x324

Taze nişanlı çift Ezgi Sarıtaş ve Cihad Doğan, yeni işletmelerinin açılış töreninde bir hayli mutluydu…

419-480x322

Kadıköy Belediyesi Meclis Üyesi Av. İrem Toprakkaya Babalık, eşi Hüsnü Babalık ile birlikte işletme sahiplerini tebrik etti…

58-480x333

Kasap Döner Kurucusu Ahmet Doğan ve eşi Elvan Doğan, Kadıköylülerin gerek fiziki koşulları, gerekse de damak tadı itibariyle en iyi hizmete layık olduğunu ifade etti…

91-480x288

Tarihi Kadıköy Çarşısı’nda hizmete giren Kasap Döner, üç katlı olması ve nezih ortamı ile dikkat çekiyor…

67-480x312

73-480x295

81-480x288

10-480x533

Bir Cevap Yazın