Kadıköy'de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu hissedenlerin buluşma noktası...
»
Ana Sayfa Güncel Yaşam & Çevre Magazin Politika Sağlık & Spor Kültür & Sanat Açılışlar Etkinlikler Reklam
Kültür Merkezleri
Caddebostan Kültür Merkezi
Kozyatağı Kültür Merkezi
Barış Manço Kültür Merkezi
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Yazarlar
AHMET VEFİK ALP
ENİS FOSFOROĞLU
ESAT SÖNMEZ
MELİH ARAT
NURSEMA ÖZTÜRK
R. SERTAÇ KAYSERİLİOĞLU
SEZGİ BİLGE
VELİ DALBUDAK
ELİF KIRALİOĞLU
Aziz Bebe’nin İlkbahar – Yaz Koleksiyonu çıktı…
Haber: KADİR TOPRAKKAYA

0-6 yaş grubu için yüksek kaliteli ürünler sunan Aziz Bebe’nin, 2011 İlkbahar - Yaz sezonu ürünlerinin katalogu yayınlandı.

Oldukça çekici renklerin yer aldığı koleksiyonda; hem rahatlık, hem de modern çizgiler ön planda tutulmuş... Anadolu Yakası Kozyatağı Kavşağı’nda, E-5 yolu üzerindeki 4 katlı mağazasında hizmet veren markanın 17’nci mağazası, geçtiğimiz ay Beylikdüzü Perlavista AVM'de açılmıştı.
Gelecek sezon, triko ürünlerini de yelpazesine ekledi...
 
Özellikle Avrupa ülkelerinden aldığı yoğun talepler karşısında triko ürünlerini de üretim parkuruna ve ürün yelpazesine ekleyen Aziz Bebe’nin, 2012 Sonbahar - Kış sezonu itibariyle triko üretimini hızlandırarak, iç piyasaya da ürün vereceği bildirildi.
 
Websitesi yenilendi...
2011 İlkbahar - Yaz sezonu ürün çeşitlerinin rahatça incelenip, sipariş verilebileceği www.azizbebe.com.tr adlı websitelerinin de yenilenerek daha işlevsel konuma geldiğini açıklayan Aziz Bebe; websitelerinde Türkçe, İngilizce ve Rusça olmak üzere 3 dilde yayın olduğunu, yüksek çözünürlükte fotoğraflarla tercih yapma imkanlarının sağlandığını bildirdi.
 
 
 

 

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir...
facebook twitter  
Ana Sayfa | Künye | Reklam | İletişim