Kadıköy'de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu hissedenlerin buluşma noktası...
»
Ana Sayfa Güncel Yaşam & Çevre Magazin Politika Sağlık & Spor Kültür & Sanat Açılışlar Etkinlikler Reklam
Kültür Merkezleri
Caddebostan Kültür Merkezi
Kozyatağı Kültür Merkezi
Barış Manço Kültür Merkezi
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Yazarlar
AHMET VEFİK ALP
ENİS FOSFOROĞLU
ESAT SÖNMEZ
MELİH ARAT
NURSEMA ÖZTÜRK
R. SERTAÇ KAYSERİLİOĞLU
SEZGİ BİLGE
VELİ DALBUDAK
ELİF KIRALİOĞLU
Gürsel Tekin, CHP Kadın Örgütü ile buluştu…
Haber: ADEM GİDEN

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, partinin Kadıköy Belediye Meclis Üyeleri ve Kadın Örgütü ile kahvaltıda biraraya geldi. “İstanbul’u almaya hazırız” diyen Gürsel Tekin, kadın gönüllülerden büyük destek gördü.

Bostancı Prenses Otel’de gerçekleştirilen kahvaltıda Tekin, CHP’nin kadın destekçileri ile istişarede bulundu. Kadıköy Belediye Meclisi Kadın Üyeleri ile birlikte partide emek veren kadın görevli ve üyeler, Gürsel Tekin’e çeşitli sorular yöneltti.

GÜRSEL TEKİN, “KARARLIYIZ, İNANDIK” MESAJI VERDİ…

Gürsel Tekin; “Kadınlarımızdan çok umutluyuz. Kadın Örgütü ve Meclis üyelerinin çalışmalarıyla daha da başarıya yakınız” dedi. Parti içi birlikteliğin önemine vurgu yapan Tekin, şu şekilde çağrıda bulundu:

“İÇ ÇEKİŞMELERİ ARTIK BIRAKALIM…”

“Bugüne kadar iç çekişmelerden yeterince zarar gördük. Bazı kesimlerde delege olma sevdası var. Ben 18 yıl delege olmadan çalıştım, Genel Başkan Yardımcısı oldum. Parti çalışmalarını gönüllülük esasıyla yapmalıyız. Bir televizyon programına çıkıyorum, herkesin CHP içinde tanıdığı bir partili mesaj atıyor; yerden yere vuran, hakarete varan şekilde…

20 YILDIR UĞRANMAYAN YERLER VAR…

Sürekli geziyorum, yerinde görüyorum. 69 il gezdim, inanın seçmen iktidardan nefret ediyor. Ancak CHP’nin de Anadolu’da 20 yıldır uğramadığı yerler var. Nasıl olacak bu iş? Gidip yerinde vatandaşları görmeden, kucaklaşmadan…

AK PARTİ İLE DEĞİL, DEVLETLE MÜCADELE EDECEĞİZ…

Önümüzde büyük bir sınav var. Önümüzde üç seçim değil, tek seçim var. 2014 seçimlerinde CHP’nin başarısı kaderini, diğer seçimlerin de sonucunu belirleyecektir. Ak Parti’nin devlet aracılığı ile büyük gücü var. Anlayacağımız üzere, devlet ile mücadele edeceğiz.

ÇALIŞMALARIN GARANTİSİ KILIÇDAROĞLU’DUR…

Kadınlarımızın çalışmaları partimiz için çok önemli. Çalışmaların garantisi ise, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’dur. En önemli projemizdir gönüllüler… Ekibimizi oluşturuyoruz. Gönüllülerin önünde kimse duramaz.

DEDİKODU ÜRETENLER VAR…

Maalesef partimiz içinde dedikodu üretenler var. Bu dedikodular ve boş laflar bizim ilerlememizi sağlamıyor. Bunları da aşmamız gerekiyor.”

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir...
facebook twitter  
Ana Sayfa | Künye | Reklam | İletişim