Kadıköy'de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu hissedenlerin buluşma noktası...
»
Ana Sayfa Güncel Yaşam & Çevre Magazin Politika Sağlık & Spor Kültür & Sanat Açılışlar Etkinlikler Reklam
Kültür Merkezleri
Caddebostan Kültür Merkezi
Kozyatağı Kültür Merkezi
Barış Manço Kültür Merkezi
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Yazarlar
AHMET VEFİK ALP
ENİS FOSFOROĞLU
ESAT SÖNMEZ
MELİH ARAT
NURSEMA ÖZTÜRK
R. SERTAÇ KAYSERİLİOĞLU
SEZGİ BİLGE
VELİ DALBUDAK
ELİF KIRALİOĞLU
KERVAN Ataşehir’e ulaştı, Kalamış’a geliyor…
Haber: KADİR TOPRAKKAYA

Mobilya ve aksesuar çeşitlerinin markası KERVAN; ev tekstili, perde, halı, yatak, çikolata ve bahçe mobilyalarından oluşan kreasyonları ile Ataşehir’de açıldı.

Batı Ataşehir girişinde, 2 bin 300 metrekarelik bir alanda kurulan Ataşehir Kervan’ın açılış kurdelasını; Ali Ağaoğlu, Kervan Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Demirel ve eşi Hülya Demirel birlikte kestiler.

Showroomlarında sergilediği klasik ve oryantal tarzda ürünleriyle dikkatleri çeken Kervan Mağazaları, konseptine yeni eklediği “hand-made” ürünleri ile de beğeni topluyor. Ürün yelpazelerine ilk defa Ataşehir’deki mağazalarında perde, halı, yatak ve kaliteli çikolatala çeşitlerini de ilave ederek yeni bir anlayış getirdiklerini belirten Şinasi Demirel; “Kalamış mağazamız ile Aralık ayı içerisinde Kadıköylü de olacağız” dedi.

40 bin’den fazla ürün sergileniyor…

Son beş ay içinde 6 mağaza birden açtıklarını belirten Şinasi Demirel, Aralık ayında Ankara ve Kalamış mağazalarının açılacağını, böylelikle mağaza sayılarının ülke genelinde 50’yi aşacağını söylerken; mağazalarında 40 bin’den fazla ürün çeşidi bulunduğunu da sözlerine ekledi.

2

Ağaoğlu İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü Batı Ataşehir girişinde açılan Kervan Mağazaları’nın açılış kurdelasını; Ali Ağaoğlu, Şinasi Demirel ve Hülya Demirel birlikte keserek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular…

3

4

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir...
facebook twitter  
Ana Sayfa | Künye | Reklam | İletişim