Kadıköy'de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu hissedenlerin buluşma noktası...
»
Ana Sayfa Güncel Yaşam & Çevre Magazin Politika Sağlık & Spor Kültür & Sanat Açılışlar Etkinlikler Reklam
Kültür Merkezleri
Caddebostan Kültür Merkezi
Kozyatağı Kültür Merkezi
Barış Manço Kültür Merkezi
Halis Kurtça Kültür Merkezi
Yazarlar
AHMET VEFİK ALP
ENİS FOSFOROĞLU
ESAT SÖNMEZ
MELİH ARAT
NURSEMA ÖZTÜRK
R. SERTAÇ KAYSERİLİOĞLU
SEZGİ BİLGE
VELİ DALBUDAK
ELİF KIRALİOĞLU
Mete Bronz Mobilya, Milano Fuarı’nda…
Haber: KADİR TOPRAKKAYA

Türk mobilya sektörünün önde gelen markalarından biri olan Mete Bronz Mobilya, Milano Fuarı’na katıldı. Mobilya konusunda en önemli organizasyonlardan biri olup, dünya devlerini buluşturan Milano Mobilya Fuarı’nda, son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan “Türk Malı Mobilya” vurgusunun bayrağını dalgalandırmak adına fuara katıldıklarını söyleyen Mete Bronz yetkilileri; “Türkiye’nin artık mobilya konusunda da dünyanın sayılı markaları arasına girdiğini, bütün önemli fuarlardan davet aldıklarını söylediler.”

50 yıllık tecrübe…

Klasik ve bronz mobilya üretimi alanında Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Mete Bronz, sektördeki başarısını 50 yıllık tecrübesinin avantajına bağlıyor. 1962 yılında mobilya ve aksesuar üretimi alanında faaliyet göstermek amacı ile Ankara’da kurulan firmanın, yıllarını bu sanata vermiş usta ellerden çıkan ürünleri, ahşabın ve bronzun muhteşem uyumu ile yarattığı mobilya ve aksesuarları , sadece Türkiye’nin değil, bütün dünyanın prestijli binaları tarafından kullanılıyor.

En prestijli uluslararası fuar…

12 Nisan’da kapılarını açan ve içinde Mete Bronz Mobilya’nın da bulunduğu Milano Mobilya Fuarı’nda; Yatak odaları, Yemek ve oturma grupları, Hol ve bahçe mobilyaları, Dolaplar, Masa ve sandalyeler, çoçuk odaları, Banyo mobilya ve aksesuarları, Ahşap ve hasır mobilyalar, Hareketli mobilyalar, Bahçe mobilyalar, Aksesuarlar, Döşemelik kumaşlar, Mutfak mobilyaları, Aydınlatma malzemeleri, Işıklandırma teknolojisi, Ofis aydınlatması ve Aydınlatma aksesuarları sergileniyor.

 

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir...
facebook twitter  
Ana Sayfa | Künye | Reklam | İletişim