Kadir Toprakkaya

DoubleTree by Hilton Moda’da masal diyarlarına yolculuk…

DoubleTree by Hilton Moda’da masal diyarlarına yolculuk…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

“Kafası Karışık Kontrtenor” Nuri Harun Ateş, 8 Kasım Cuma akşamı Anadolu Yakası’nın buluşma merkezi DoubleTree by Hilton Istanbul Moda’da sezonun ilk performansını lunapark konseptinde seyircilerin beğenisine sundu.

Aysel Gürel’in kaleminden dökülen “Lunapark gerçek mutlulukların olsa olsa bir parmak balı, oysa aslında hepimizin masalı” cümlesinden feyz alan nam-ı diğer “Kafası Karışık  Kontrtenor” Nuri Harun Ateş, performansına parkların kendi çocukluğunun unutulmaz bir parçası olduğunu, çocukken en çok vakit geçirdiği ve kendisini her zaman mutlu hissettiği yerlerin parklar olduğunu söyleyerek başladı. Özellikle park konseptini seçmesinde Gezi Parkı olaylarının önemli etkisi bulunduğunu da dile getirerek büyük alkış topladı.

49-480x290

BAŞARILI SAHNE ŞOVU İLE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI…

Kafası Karışık  Kontrtenor, lunapark konseptinde hazırladığı müthiş sahnesini renkli ışıklar, lunaparkı sembolize eden objeler, tüylü dekorlar ve atlıkarıncalarla renklendirerek, kendisini izlemeye gelen misafirlerini masal diyarlarına götürmekle kalmadı; aynı zamanda başarılı sahne şovunu eğlenceli kişiliği ile birleştirerek, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

MÜZİKAL ESERLER VE KÜLT PARÇALARI SESLENDİRDİ…

Türk pop müziği ve Türk sanat müziğinden kült parçaları seslendiren Kafası Karışık  Kontrtenor, aynı zamanda farklı dönemlere ait İtalyanca aryalar ve dünyaca ünlü müzikal eserleri de başarıyla seslendirdi.

KAFASI KARIŞIK KONTRTENOR VE KALP KIRMAYAN ERKEKLER…

Tam bir Ajda Pekkan hayranı olan Kafası Karışık Kontrtenor ve başarılı orkestrası “Kalp Kırmayan Erkekler”, gece boyunca bitmek bilmeyen enerjileriyle hem eğlendiler, hem de kendilerini izlemeye gelen tüm davetlileri kendilerine hayran bıraktılar.

219-480x271

Gecenin ev sahibi konumundaki DoubleTree by Hilton Istanbul Moda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nevin Turanlı, misafirleri ile birlikte eğlenceli dakikalar geçirdi. Deha Biodizel Genel Müdür Yardımcısı Nihal Sözbir, Gülay Özdemir, Filiz Demirbaş, Elemental Fitness & Spa Müdürü Neslihan Tomruk, Nevin Turanlı, Betül Osmanağaoğlu ve Nilgün Coşkunoğlu…

314-480x381

Gecenin konukları arasında Global Residence Sahibi Bülent Karamanoğlu, Yunanlı dostu Leonidas Mikropoulos ve Kadıköy Life Dergisi Haber Müdürü Cenay Toprakkaya da vardı…

140-480x360

65-480x313

74-480x347

83-480x291

93-480x282

103-480x294

57-480x496

Bir Cevap Yazın