Tolga Küçük

Efsane kitabevi Kabalcı, “Can Kabalcı” olarak Kadıköy’de!

Efsane kitabevi Kabalcı, “Can Kabalcı” olarak Kadıköy’de!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

1990 yılından itibaren Türkiye’deki kitapçılık anlayışına yeni bir soluk getiren, kendi yayınlarıyla akademik çevrelere çok sayıda başucu eseri kazandıran Kabalcı Yayınevi, geçtiğimiz günlerde yeni bir yapılanmaya gitti. Yola “Can Kabalcı” ismiyle devam eden ünlü kitabevinin yeni adresi ise, Kadıköy Bahariye Caddesi’nde Süleyman Paşa Sokak oldu.

KABALCI YAYINLARI DA DEVAM EDECEK…

Sanattan edebiyata, felsefeden bilime dek geniş bir yelpazedeki çok sayıda eseri müşterilerinin beğenisine sunan Can Kabalcı Kitabevi; ofis ve kırtasiye gereçleri, dergi ve DVD konusundaki zengin içeriğini de muhafaza ediyor. Kültür ve sanat alanlarına sayısız nitelikli eser kazandıran Kabalcı Yayınları da, faaliyetlerini yeni yapılanma çerçevesinde sürdürecek. Kabalcı Yayınları’nın eserlerine, yine Can Kabalcı Kitabevi’nden ulaşılabilecek.

efsane-kitabevi-kabalci-can-kabalci-olarak-kadikoyde-5

İLBER ORTAYLI, 1 TEMMUZ’DA CAN KABALCI’DA…

Yaklaşık 30 yıldır Türkiye’de kitap yayıncılığı ve dağıtımcılığı konusunda çıta belirleyici rol oynayan ve Kadıköy’deki kitapseverleri yeni adresinde bekleyen Can Kabalcı Kitabevi, söyleşi ve imza günleriyle de dikkat çekmeye hazırlanıyor. Kitabevinin ilk konuğu İlber Ortaylı, 1 Temmuz 2017’de okurlarıyla buluşacak. Zengin içerikli söyleşi ve imza günleri, önümüzdeki günlerde de hız kesmeden devam edecek.

Haberin ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında…

efsane-kitabevi-kabalci-can-kabalci-olarak-kadikoyde-3

efsane-kitabevi-kabalci-can-kabalci-olarak-kadikoyde-2

efsane-kitabevi-kabalci-can-kabalci-olarak-kadikoyde-1

efsane-kitabevi-kabalci-can-kabalci-olarak-kadikoyde-6

Can Kabalcı efsane-kitabevi-kabalci-can-kabalci-olarak-kadikoyde-4

Yaklaşık 30 yıldır Türkiye’de kitap yayıncılığı ve dağıtımcılığı konusunda çıta belirleyici rol oynayan ve Kadıköy’deki kitapseverleri yeni adresinde bekleyen Can Kabalcı Kitabevi, söyleşi ve imza günleriyle de dikkat çekmeye hazırlanıyor…

Bir Cevap Yazın