Kadir Toprakkaya

Irmak Okulları’nda Anjelika Akbar & Hakan Aysev performansı

Irmak Okulları’nda Anjelika Akbar & Hakan Aysev performansı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Irmak Okulları, harika bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Piyano virtüözü Anjelika Akbar ve ünlü tenor Hakan Aysev’i Irmak Ailesi ve Kadıköylülerle buluşturan kurum, iki sanatçımızla birlikte alkışları da paylaştı.

9 Mart Perşembe akşamı eğitim kampüsü bünyesindeki Kültür Merkezi’nde gerçekleşen buluşma, tek kelime ile muhteşemdi. Dev Türk Bayrağı ve Atatürk posterinin ana dekoru oluşturduğu sahnede seslendirilen şarkılar da gecenin konseptine uygundu.

Hakan Aysev irmak-okullarinda-hakan-aysev-anjelika-akbar-performansi-2

ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ GECEYE DAMGASINI VURDU…

Anjelika Akbar’ın piyanoda eşlik ettiği Hakan Aysev’in büyük bir coşku ile seslendirdiği Çanakkale Türküsü, uzun süre ayakta alkışlandı. Gecede Neşet Ertaş’ın “Neredesin Sen” ve Özdemir Erdoğan’ın “Pervane” isimli şarkılarının yanı sıra bu tür buluşmaların olmazsa olmazı kabul edilen tangolar ve ünlü bir Rus sevda şarkısı “Oçi Çiornie” da Hakan Aysev tarafından başarıyla seslendirildi.

irmak-okullarinda-hakan-aysev-anjelika-akbar-performansi-1

Besteci ve piyanist Anjelika Akbar’ın uyarlamaları ünlü tenor Hakan Aysev’in sesiyle birleşerek, Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde sanatseverlere unutulmaz bir piyano-şan konseri yaşattı…

Bir Cevap Yazın