Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/kadikoylife/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483
 Kadir Toprakkaya

İşte Söğütlüçeşme Otoparkı’nda son durum…

İşte Söğütlüçeşme Otoparkı’nda son durum…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Life, Kadıköy Belediyesi ve Parkturk Otopark Yatırımları tarafından Söğütlüçeşme Camii yanında yapımına başlanan ve bölgede otopark ihtiyacını önemli ölçüde karşılayacak olan projede yeni dönemi yerinde inceledi. Projenin en zor aşamasını oluşturan kazı çalışmalarında sona gelindi.

DEV VİNÇLERLE PROJE HIZ KAZANACAK…

Derinliği 20 metreyi bulan 6 bodrum kattan oluşacak otopark için dev vinç platformları kuruldu. Çalışmalar, iş güvenliği amacıyla titizlikle gerçekleştirilirken, Söğütlüçeşme Caddesi’nde de trafik önlemleri alındı.

YEŞİL ALAN ve OTOPARK İÇ İÇE…

Kadıköy Belediyesi, binlerce aracı Rasimpaşa, Kuşdili ve Söğütlüçeşme kaldırımlarından otoparka çekerek bölge trafiğini rahatlatacak projede yeşil alana da yer ayırdı. Önümüzdeki süreçte projenin sonlanması ile birlikte Kadıköy’ün merkezinde trafik sorununa önemli ölçüde neşter atılmış olunacak.

116-480x289

210-480x320

36-480x320

46

53-480x720

Bir Cevap Yazın