Kadir Toprakkaya

Nafiz Ünlü ve ekibinin yerel medya projesi takdir gördü…

Nafiz Ünlü ve ekibinin yerel medya projesi takdir gördü…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Beykoz Belediye Başkanı Aday Adayı Yrd. Doç. Dr. Nafiz Ünlü, yerel medya temsilcileri ile bir araya geldi. “25 Proje, 25 Bin Kişiye İş” sloganı ile yola çıkan Ünlü ve ekibinin yerel medyaya yönelik özel projesi ise, “Türkiye geneline yayılmalı” açıklamaları ile destek buldu.

Kadıköy LIFE & AnadoluYakasi.net yayın grubumuzun da katılım gösterdiği, Uskumru Balık Restaurant’ta gerçekleşen kahvaltılı toplantıda Beykoz Belediye Başkanı Aday Adayı Yrd. Doç. Dr. Nafiz Ünlü, medya mensupları ile istişarelerde bulundu.

YEREL BASIN İÇİN YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR…

Toplantıya, Ünlü ve ekibinin yerel medya projesi damgasını vurdu. Bölge genelindeki yerel yayın organlarının güçlendirilmesi, yerel basın lokali oluşturulması, araç ve dağıtım ağının kuvvetlendirilmesi, ülke geneli gezilerde yerel basının temsil edilmesi ve kitlelerin yerel medyayı daha çok benimsemesini sağlayacak faaliyetlerden oluşan medya paketi destek gördü.

IMG_8235-480x284

YEREL BASININ ÖNEMİ BÜYÜK…

Toplantıda yerel basının önemine dikkat çekildi. Birçok Avrupa ülkesinde de yerel yayın organlarının büyük rağbet gördüğü, okurların yakın çevresinde meydana gelen gelişmeleri ilgiyle takip ettiğine vurgu yapıldı.

DÜŞÜNÜLMESİ YETER!..

Toplantıya katılan gazeteciler; “Medya paketinin içeriği öyle ya da böyle tartışılır. Ancak önemli olan, yerel medyaya layığı olduğu değerin verilmesidir. Projelendirilerek bu tür yaklaşım, ilk defa yerel medya için gösteriliyor. Bu projenin tüm Türkiye’de yerel yönetimlere örnek olacağını düşünüyoruz” şeklinde yaklaşım göstererek, CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Nafiz Ünlü’ye teşekkür etti. Nafiz Ünlü ve yerel medya buluşması, proje sunumları ve istişareler ile son buldu.

IMG_2315-480x284
Nafiz Ünlü, projelerini İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasına hakim Uskumru Balık Restaurant’ta açıkladı…
IMG_2326-480x284
Yerel medya mensupları, projeleri ilgiyle takip etti…
IMG_2332-480x284
Toplantıya, Kadıköy LIFE Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya da katılım gösterdi…
IMG_2340-480x284
Nafiz Ünlü’nün proje ekibinde aktif çalışmalarını sürdüren Çağatay Akpolat, yerel medya projesine yönelik açıklamalarda bulundu…
IMG_2336-480x284
Projenin sunumunu ve ayrıntılarını, gazetecilere Bahadır Aşır aktardı…

 

 

Bir Cevap Yazın