Kadir Toprakkaya

Nice yıllar Beyza Öktenoğlu…

Nice yıllar Beyza Öktenoğlu…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Caddebostan Şubesi’nin başarılı müdürlerinden Beyza Öktenoğlu, yaşgününü şubede çalışma arkadaşları ve yakın dostları ile birlikte kutladı.

Doğumgünü tarihi olan 26 Ağustos’un mesai gününe tesadüf etmesi nedeniyle böyle bir karar aldığını açıklayan Beyza Öktenoğlu; “İşyerimdeki çalışma arkadaşlarım, dostlarım ve müşterilerimle evimde olduğumdan daha fazla birlikteyim. Bu nedenle böyle bir yolu seçtim. Bana iyi dileklerde bulunan tüm sevenlerime teşekkür ederim” dedi.

İKİNCİ KUTLAMA SAPANCA’DA…

Bu arada Beyza Öktenoğlu’nun çalışma odası bir çiçek bahçesine dönerken, ikinci kutlamanın 31 Ağustos günü Sapanca’da yeşillikler içindeki bir piknik alanında, ailesi ile birlikte gerçekleşeği bilgisini öğrendiğimizi de duyuralım.

BRK_4466-480x332

Beyza Öktenoğlu’nun doğumgünü kutlaması, iş saati olması nedeniyle kısa aralıklı ziyaretlerle gerçekleşti. Hiç yemediği kadar pasta yemek zorunda kalan Beyza Hanım; “Herhalde üç-beş ay tatlıdan uzak durmak zorundayım” dedi. Ona nice yıllar dileyenler arasında, objektiflerimize takılan isimlerden ünlü gayrimenkul danışmanı Ergün Yenen ile Bağdat Caddesi’nin ünlü fotoğraf stüdyosu sahibi Süleyman Akpınar da vardı…

BRK_4445-480x304

BRK_4504-480x318

BRK_4447-480x238

Bir Cevap Yazın