Ceyhun Diribaş

Ünlü diş hekimi Doğan Bircan’a sürpriz doğum günü partisi

Ünlü diş hekimi Doğan Bircan’a sürpriz doğum günü partisi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü yapımcı ve diş hekimi Doğan Bircan’a, eşi Selnur Bircan tarafından sürpriz bir doğumgünü partisi düzenlendi. Bağdat Caddesi’nin gözde mekanlarından Vino Surf & Turf’de düzenlenen partiye, Bircan’ın yakın arkadaşlarının yanı sıra Beyaz TV’deki mesai arkadaşları da katıldı.

Geçtiğimiz yıl eşi Selnur Hanım ile hayatını birleştiren Doğan Bircan’ın sürpriz partisinde birçok ünlü isim vardı. Beyaz TV’deki “Sağlık Zamanı” programında partneri ve eski Survivor yarışmacısı Gizem Hatipoğlu ile eşi Hakan Hatipoğlu, Beyaz TV’ye transfer olan fenomen reality program sunucusu Yalçın Çakır da geceye renk katan isimlerdendi.

Doğan Bircan unlu-dis-hekimi-dogan-bircan-icin-surpriz-dogum-gunu-partisi-4

Geçtiğimiz yıl dünya evine giren ve ünlülerin diş hekimi olarak bilinen Doğan Bircan’ın eşi Selnur Hanım, partinin baş mimarı idi…

BİRÇOK ALANDAKİ BAŞARILARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR…

Ünlülerin diş hekimi olarak bilinen Doğan Bircan, hekimlik mesleğinin yanı sıra yapımcılık ve sunuculuk da yapıyor. Beyaz TV’deki “Sağlık Zamanı” programının dışında yemek ve reality show programlarının da yapımcılığını başarıyla yürüten Bircan, eşinin sürpriz partisinde dostlarıyla gönlünce eğlendi, davetlilerle birlikte Vino Surf & Turf’ün eşsiz lezzetlerini tattı.

unlu-dis-hekimi-dogan-bircan-icin-surpriz-dogum-gunu-partisi-1

Sürpriz partide Bircan’ı, arkadaşları Eren Koçyiğit ve Muammer Memişoğlu da yalnız bırakmadı…

unlu-dis-hekimi-dogan-bircan-icin-surpriz-dogum-gunu-partisi-2

Bağdat Caddesi’ndeki konut yatırımları ile dikkat çeken Tolga Yavuz ve arkadaşları da Doğan Bircan’ın doğum gününde sürprize ortak oldular…

Bir Cevap Yazın