“Bast Home” yayın hayatına başladı…
 Kadir Toprakkaya

“Bast Home” yayın hayatına başladı…

“Bast Home” yayın hayatına başladı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bast Home, dijital dergi yayıncılığında bir ilki gerçekleştiriyor. Türkiye’nin alışveriş platformu ile birlikte sunulan ilk dijital dergisi Bast Home; ev, dekorasyon ve yaşam tarzı konularını internet ve çok yakında mobil-tablet yayınlar ile okuyucularına sunuyor. Bast Home ile okuyucular, dijital derginin sayfalarında beğendikleri tasarım ve ürünleri anında online satın alabilecekler.

BİR İLKE İMZA ATIYOR…

Günümüz yayıncılığının değişen yüzünün en iyi örneklerinden biri olmak üzere yayın hayatına başlayan Bast Home, dijital yayıncılığın etkileyici görsel zenginliğini okuyucularına yenilikçi bir deneyimle sunmak istiyor. Dergi okuyanlarının hızla değişen beklentilerine cevap verme amacıyla tasarlanan Bast Home, beğenilen markaları ve tasarım ürünlerini kişisel bilgisayarlar, tablet ve akıllı telefonlar üzerinde satın alınabilecek şekilde kurgulayarak bir ilke imza atıyor.

İSMİNİ MISIR MİTOLOJİSİNDEKİ DİŞİ TANRIÇADAN ALIYOR…

Marka ismini Mısır mitolojisindeki dişi tanrıçalardan biri olan BAST’tan alan dergi; temsilcisi olduğu bereket, koruma, evcillik, güzellik ve görkem kavramlarını yaşatan bir dünyanın kapılarını okuyucuları için aralıyor. Bast Home CEO’su Evrim Yenier, dergi ve konseptleri ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Bast Home ile yenilikçi markalar ve dekoratif tasarımlar, artık iki boyutlu dergi sayfalarına sıkışıp kalmayacak. Dijital yayın fikrimizi, okuyucuların hızla değişen yaşam tarzı ve beklentileri üzerine kurguladık. Onların hayatlarını daha iyiye doğru değiştirme isteğine kulak verdik. Medya kullanımlarındaki değişim, gelişen interaktif teknolojileri de arkamıza alarak Bast Home’u tasarladık.

İNTERAKTİF BİR DENEYİM VAAD EDİYOR…

Bir dekorasyon dergisinden beklenen zengin içeriği ile Bast Home, dijital dünyanın bütün nimetlerinden faydalanarak okuyucusuna interaktif bir deneyim vaad ediyor. Üstelik okuyucularımız, beğendiği ürünlerin büyük kısmını anında sipariş verme şansına sahip oluyor. Yayıncılığın geldiği bu nokta, hem markalar hem de okuyucular için heyecan verici… Bizler de bu değişikliğin öncüsü olmaktan gururluyuz.”

İLK SAYIDA ÖNE ÇIKANLAR…

Ücretsiz dergi formatında aylık olarak yayınlanacak Bast Home’un Haziran-Temmuz ortak sayısının içerik başlıklarında öne çıkanlar şöyle:

Bahçeye çıkarken tarzından ödün vermeyenler, Hollywood’un Rüya Evleri, Bebek Odaları Dekorasyon Dosyası, Mimar Sinan: “Koca Sinan Olmak”, Trendlerin öncüsü şehir: New York,  Güney Afrika’da Bir Butik Otel: Three Oaks and Aloe, Astro-Dekor, Trending Tasarım Dosyası, Doğu Çankaya Resim Sergisi “Günlük Hayat Portreleri”…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir