“Deluxia Dragos” söz verildiği tarihte teslim ediliyor…
 Kadir Toprakkaya

“Deluxia Dragos” söz verildiği tarihte teslim ediliyor…

“Deluxia Dragos” söz verildiği tarihte teslim ediliyor…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Teknik Yapı’nın Batı Ataşehir’de ses getiren yapıları arasında yer alan Deluxia Projesi’nin devamı özelliğini taşıyan Deluxia Dragos’ta daire teslimleri, ev sahiplerine söz verilen tarihte başladı.

“Konfor ve lükste zirve” sözünü hafızalara kazıyan proje, Marmara Denizi’ne oldukça yakın olması nedeniyle alıcılarına ayrıcalıklar da sundu.

MERKEZİN MERKEZİNDE…

Deluxia Dragos Projesi; dünyanın en büyük Adliye Sarayı, Marmara Denizi ve bölge ilçelerine eşit uzaklığı itibariyle merkezi nitelik taşıyor. Her geçen gün hızla büyüyen Anadolu Yakası’nın eksenine oturan projede, alıcı memnuniyetinin had safhada olduğu öğrenildi. Merkezi konum ve projenin zamanında başarıyla tamamlanmasının, yatırım amaçlı müşterilerin ilgisini arttırdığına dikkat çekiliyor.

ORTAK NOKTA GÜVEN…

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, firmanın marka olmasındaki en büyük etkenin “güven” faktörü olduğunun altını çizerek, şu açıklamalarda bulundu: “Bugüne kadar bizden daire alanların güvenini hiç boşa çıkarmadık. Daire satışından teslim sonrasına kadar hep yanlarında olduk. Bizi biz yapan, Teknik Yapı ismini marka haline getiren tek şey, bizden daire alan dostlarımızın duyduğu güvendir. Bu güveni kalitemizle, zamanında teslimle ve kazancımızı paylaşarak pekiştiriyoruz.”

TEKNİK YAPI’NIN İMZASI YETER…

Deluxia Dragos’ın ilk anahtar tesliminin gerçekleştiği alıcısı Gülnur Foral Tüfekçi, şunları dile getirdi: “Teknik Yapı’yı tercih etme sebebim, herşeyden önce güvenilir olmasıdır. Sözlerini tutan ve güven duygusu gelişmiş bir firma… Teknik Yapı’dan ev alırken hiçbir şeye bakmam. Çünkü, zaten Teknik Yapı benim için bütün detayları incelemiş ve bana en iyisini sunmuştur diye düşünürüm. Bu nedenle, Teknik Yapı imzası benim için yeterlidir.”

ÇALIŞANLAR GÜVEN VERİYOR…

Teknik Yapı’nın ilk kez müşterisi olan Ebru Özkan ise, firmaya yönelik şunları söyledi: “Güvenilirliğinden ve kalitesinden dolayı Teknik Yapı’yı tercih ettik. Ayrıca konum olarak da çok güzel bir proje… Çalışanlarının verdiği güven de Teknik Yapı’yı tercih etme sebeplerimizdendir.”

Satış Müdürü Kaan Ayalp ve Gülnur Foral Tüfekçi…
Ebru Özkan ve Satış Müdürü Kaan Ayalp..

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir