“KALEV”in Yaz Kampı kayıtları başladı...
 Kadir Toprakkaya

“KALEV”in Yaz Kampı kayıtları başladı…

“KALEV”in Yaz Kampı kayıtları başladı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı (KALEV)’in “Fethiye İngilizce Yaz Kampı” kayıtları başladı.

Başta  ilköğretim ve lise öğrencilerine olmak üzere, üniversite öğrencileri ve yetişkinler dâhil her yaş grubuna ve her seviyeye yönelik, KALEV Yabancı Dil Eğitim Merkezi’nde görevli öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilecek Fethiye İngilizce Yaz Kampı’nın kayıtlarına başlandı.

FETHİYE’DE TATİL VE İNGİLİZCE…

KALEV, International Mediterranean Academy işbirliği ile Fethiye’de 30.000 metrekareye yayılmış, orman içinde, tüm sınıfların en yeni teknolojiyle donatılmış olduğu eşsiz bir kampüste, Türkiye’nin tek “Uluslararası Dil Kampı”nda her yaş ve seviye için hem tatil, hem de her seviyede İngilizce eğitimi olanağı sunuyor.

RENKLİ VE UNUTULMAZ BİR KAMP ATMOSFERİ…

Kampta iki hafta süresince öğrencilerin sürekli faydalanabilecekleri yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol ve aktivite alanları, geziler, gösteriler, sinema geceleri, Cuma akşamları partileri vb. eğlenceler ile renkli ve unutulmaz bir kamp atmosferi sunuluyor.

EĞİTİMDEN GELEN EĞİTİME GİDER VE KADIKÖY MAARİF NOSYONU…

Vakıf olarak, öncelikli varlık nedenlerinin vakıf-camia hedeflerini gerçekleştirmek, okulları Kadıköy Maarif’e desteklerini artırmak, eğitim sektörü içinde yarattıkları değeri yine eğitime aktarmak ve dezavantajlı kesimlere fırsat eşitliği yaratmak olduğunu vurgulayan KALEV Yönetim Kurulu Başkanı Av. Argun Eğmir, şunları söyledi:

“Bu yıl ikincisini organize ettiğimiz Fethiye Yaz Kampı’mızda, birçok yabancı ülkeden İngilizce öğrenmek için gelen yabancı öğrencilerle Türk öğrencilerimiz, uluslararası bir kamp atmosferinde tatil ve İngilizce olanağını birlikte bulacaklar. Sadece bunlar da değil; yeni arkadaşlıklar, öğrencilerimizin kazanacağı deneyim ve özgüven de önemli bir artı değer olacak.”

Detaylı bilgi için; www.kalev.org.trBunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir