“Mobilyanın Efendisi” ile çok özel...
 Kadir Toprakkaya

“Mobilyanın Efendisi” ile çok özel…

“Mobilyanın Efendisi” ile çok özel…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

50. yılında Türkiye mobilya sektöründe lider olmayı hedefleyen DOĞTAŞ ve Kelebek Mobilya’nın Genel Müdürü İsmail Doğan, Kadıköy Life Dergisi’ne konuştu. Haziran ayında Kadıköy’de gerçekleşen EHA Kelebek Mobilya Mağazası açılışının ardından Beşiktaş’a ikinci şubelerini kazandıran Erol Cihan & Halil Yaşamalı kardeşlerin mutlu gününe ortak olan Doğan, “Daha da büyüyeceğiz” mesajı verdi.

Kelebek Mobilya Marmara Bölge Müdürü Zafer Zorer ve Genel Koordinatör Zafer Sevgili’nin de katıldığı açılış töreninde showroom, Beşiktaşlıların ilgisiyle karşılandı. Açılış zincirlerini başlatarak 45 Kelebek mağazasını daha sektöre kazandıran başarılı işadamı İsmail Doğan, Kadıköy Life’a özel açıklamalarında şunları ifade etti:

“Bugün yine çok özel bir günümüz. 45 mağazamızın daha açılışını gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz ile birlikte çok büyük bir tempo içerisinde çalışıyoruz, toplu açılışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş’ta yeni şubemiz, Kadıköy’deki kadar güzel olmuş.

Kelebek Mobilya Genel Koordinatörü Zafer Sevgili, Kadıköy ve Beşiktaş Mağazası Ortağı Halil Yaşamalı, DOĞTAŞ ve Kelebek Mobilya Genel Müdürü – Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Doğan, Kadıköy ve Beşiktaş Mağazası Ortağı Erol Cihan, Marmara Bölge Müdürü Zafer Zorer…

8 MİLYAR DOLARLIK İŞ HACMİ…

Türkiye’de mobilya sektörü büyüyor. Yer yer siyasi ve ekonomik geçişler yaşansa da, çeşitli kampanya ve planlamalarımızla bunu aşıyoruz. Mobilya sektörü, 8 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahip… 1,5 yıl önce bünyemize katılan Kelebek Mobilya, 80. yılında büyük bir kuruluş… Yarım asırdır sektöründe kendini ispatlayan DOĞTAŞ da güçlü bir marka oldu. Marka yönetimini bilen bir aile bünyesinde olması sürece katkı sağladı.

BU YIL BÜYÜME HEDEFİMİZ YÜZDE 100…

Geçen yıl yüzde 55, bu yıl da yüzde 100 gibi bir büyüme hedefi ile kuruluşumuzun sektöründe daha da iyi olacağına inanıyoruz. Türkiye’de yılda 600 bin evlilik gerçekleşiyor. Bu evliliklerin de yüzde 20’si boşanma ile sonuçlanıyor. Mobilya sektörü, bu süreçte dinamikliğini koruyor.

KADIKÖY ve BEŞİKTAŞ POTANSİYEL İLÇELER…

Türkiye genelinde ve yurtdışında 45 mağazamızı açıyoruz. Kadıköy’de Erol & Halil Kardeşler ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz, memnunuz… Kadıköy ve Beşiktaş her yönüyle güzel ilçelerimiz, potansiyel merkezlerimiz…”

Günlerdir yoğun ve yorucu bir tempo içerisinde olan ünlü işadamı İsmail Doğan, röportajımız esnasında bir hayli keyifliydi. Kadıköy Life Özel Haberler Editörü Adem Giden, DOĞTAŞ ve Kelebek Mobilya Genel Müdürü İsmail Doğan, Kadıköy ve Beşiktaş Kelebek Mağazası Ortağı Erol Cihan…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir