2013′ün yorgunluğunu atmaya başladılar…
 Kadir Toprakkaya

2013′ün yorgunluğunu atmaya başladılar…

2013′ün yorgunluğunu atmaya başladılar…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Uğurlamaya hazırlandığımız 2013 yılı, birçok şirket için başarılı geçti. Bu yüksek performansın elde edilmesinde hiç şüphe yok ki en büyük pay yöneticilerindi.

O yöneticiler ki, bu başarıyı yakalayabilmek için birbirlerinden aldıkları gücün farkındaydılar. Yılın son ayında, zamanlarını çözüm ortakları ve takım arkadaşlarına ayırarak, bir anlamda birbirlerine teşekkür ettiler.

EXXON MOBİL “DEVELİ”DE…

Amerika’nın dünyaca ünlü petrol ve doğalgaz şirketi Exxon Mobil’in Madeni Yağlar Bölümü yöneticilerini, Ataşehir Develi’de görüntüledik. Avrupa Pazarlama Bölümü ile 2013  yılını tamamlayıp, 2014 yılının stratejlerini belirlemek için Tükiye’deki çalışmalarını tamamlayan ekip, Kadıköy Life objektiflerinin konuğu oldu. İngiltere, Fransa, Polonya ve Mısır gibi ülkelerden gelen konuklar, her zaman olduğu gibi lezzetlerimiz için “Wonderfull” yorumunda bulundular. Tamer Baykara, Danuta Michalus, Michel Gouzerh, David Richardson, Omar El Gindy, Colin Nurbery, Hakan Gökbayrak, Peter Bind ve Murat Tekin…

HILTON KOZYATAĞI – İSTANBUL “KALBUR”DA…

Bir başka çok uluslu markanın temsilcileri ise, Ataşehir Kalbur’da objektiflerimize takıldı. Açılış sancıları çeken ve Anadolu Yakası’nın önemli bir merkezi olmaya hazırlanan Hilton Kozyatağı – İstanbul’un yönetimi, “Biraz da lezzet keyfi” diyerek kendilerini Ataşehir’in Şerifali bölgesinde yeni açılan “Kalbur” adlı mekâna attılar. Genel Müdür Ergun Demiray’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada, günün değil günlerin yorgunluğu bariz biçimde hissediliyordu. Buluşmada, DoubleTree by Hilton İstanbul’dan Timuçin Derelioğlu da vardı.

Timuçin Derelioğlu, Ahmet Arslan, Berkan Dedeoğlu, Serkan Dumlupınar, Seçil Aytin, Beyza Atalay, Elif Gökoğlu, Deniz Özpınar, Ergun Demiray, Nazan Güneri ve Pınar Yıldızeli…

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir