Adnan Hoca, toplumun tüm renklerini iftarda buluşturdu
 Kadir Toprakkaya

Adnan Hoca, toplumun tüm renklerini iftarda buluşturdu

Adnan Hoca, toplumun tüm renklerini iftarda buluşturdu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türk cemaat lideri kimliğinin yanı sıra araştırmacı-yazar olarak da bilinen Adnan Oktar, toplumun tüm renklerini iftarda buluşturdu. A9 TV’nin ev sahipliğinde her yıl düzenlenen geleneksel iftar daveti, bu sene 8 Haziran Perşembe akşamı Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti. Etkinlikte, toplumun çok farklı kesimleri aynı sofrada buluştu.

BARIŞ VE SEVGİ ORTAMI İÇİNDE…

Buluşmanın aynı zamanda farklı kültür, kimlik ve görüşlerdeki insanların barış ve sevgi ortamı içerisinde nasıl bir arada olabileceğini göstermesi, dikkat çekici ve umut veren tarafıydı.

Adnan Oktar

İSRAİL VE AMERİKA’DAN GELENLER OLDU…

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar davetine, İsrail ve Amerika’dan da gelenler oldu.  Buluşmada, Musevi ve Hristiyan din adamlarının yanı sıra politikacılar; Türkiye, Süryani, Ermeni, Musevi, Rum Ortodoks ve Katolik cemaatlerinin mensupları ile Caferi, Alevi ve Bektaşi camialarının isimleri, Nakşibendi, Kadiri tarikatları, Nur talebeleri, Milli Görüş camiası olmak üzere muhafazakar kesimin isimleri, önde gelen masonlar, Türk siyasi hayatının saygın isimleri, farklı görüş ve düşünceden aydınlar, çeşitli ülkelerin Türkiye Başkonsolosları, çok sayıda akademisyen ve yine çok sayıda yerli ve yabancı basın temsilcisi ile sanatçı katıldı.

Farklı inançlara, dünya görüşlerine, siyasi partilere ve yaşam tarzlarına sahip yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar daveti, Adnan Oktar’ın konuşmalarında vurguladığı sevginin, dostluğun, kardeşliğin ve barışın güzel bir temsili niteliğindeydi…

Adnan Hoca

Buluşmaya katılanlar arasında, Anavatan Partisi’nde iki dönem milletvekilliği görevini yürüten Altan Kavak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devrettiği Ali Müfit Gürtuna da vardı. İkili, Anavatan Partisi’nin görkemli yıllarını konuştu…

Adnan Hoca

Adnan Oktar

Adnan Oktar

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir