Ak Parti Kadıköy Teşkilatı, Ramazan'da hiç durmadı
 Haber Merkezi

Ak Parti Kadıköy Teşkilatı, Ramazan’da hiç durmadı

Ak Parti Kadıköy Teşkilatı, Ramazan’da hiç durmadı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’de iftar programlarına yönelik eksikliği, Ak Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı’nın her akşam gerçekleşen halk ve mesleki buluşmaları doldurdu. Son olarak ilçedeki işadamlarına yönelik verilen iftar davetinin yanı sıra 12 kez gerçekleştirilen mahalle buluşmalarında da binlerce Kadıköylü, Ramazan huzurunu aynı atmosferde yaşamanın mutluluğunu tattı.

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı İsa Mesih Şahin, TCDD Fenerbahçe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdikleri davette birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma vurgusu yaparak, Kadıköy’de Ramazan sonrası da çeşitli organizasyonlarının ilk günkü ruh ve heyecanla devam edeceğinin altını çizdi.

Ak Parti Kadıköy

Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan…

MİLLETVEKİLİ HASAN TURAN: KARDEŞ KARDEŞE KIRDIRILIYOR…

Programın davetlileri arasında Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan da vardı. Son günlerde Ortadoğu’da oynanan oyunların çok tehlikeli boyutlara geldiğine dikkat çeken Turan; “Kardeş kardeşe düşman ediliyor, kırdırılıyor, silahlar satılıyor” diyerek, Müslüman coğrafyasının çok dikkatli olması gerektiğine dikkat çekti.

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı İsa Mesih Şahin..

“KILIÇDAROĞLU, ENERJİMİZİ BÖLÜYOR!”

Muhalefet partisi lideri Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne yönelik de açıklamalarda bulunan Milletvekili Hasan Turan, bu ve benzeri davranışlarla Türkiye Cumhuriyeti’nin enerjisini kendi içinde harcamaya başlayıp, dış mihraplara karşı zayıflayabileceği uyarısında bulundu. Turan, Türkiye’nin kendi düşmanlarına karşı zayıf gösterilmeye çalışılarak, olmayan kozlar verilmeye sağlanmasını da sert bir dille eleştirdi.

   

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir