Akasya Acıbadem Evleri, Demet Akalın ile 'Yaza Merhaba' dedi
 Kadir Toprakkaya

Akasya Acıbadem, Demet Akalın ile “Yaza Merhaba” dedi

Akasya Acıbadem, Demet Akalın ile “Yaza Merhaba” dedi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ayrıcalıklı yaşamın adresi kabul edilen Akasya Acıbadem Evleri, Geleneksel Yaza Merhaba Festivali’nde müthiş bir organizasyona imza attı. Festival, Kentsel Yönetim Hizmetleri A.Ş.’nin ana sponsorluğu, marka gücüne sahip birçok kişi ve kurumun katılımı ile renkli görüntülere sahne oldu.

Sunuculuğunu Tuğçe Yulaç’ın gerçekleştirdiği gece; viyolonsel, yan flüt ve keman solosu ile başladı. Ardından zumba showların yapıldığı etkinlikte DJ performansı ile Okan Kurt, sahnede müthiş bir gösteri sergiledi. Demet Akalın’ın konseri ise geceye damgasını vurdu.

2 BİNİ AŞKIN KİŞİ KATILIM GÖSTERDİ…

Eşsiz bir müzik ziyafeti ve müthiş performanslar ile gece soluksuz devam etti. Festival, catering hizmetleri başta olmak üzere birçok sponsorun katılımı ile adeta bir şölene dönüştü. Çocuk oyun alanları, sürpriz çekilişler ve daha niceleri ile Akasya Acıbadem Evleri, “Yaza Merhaba” dedi. Geleneksel Yaza Merhaba Festivali, 2 bin kişinin üzerinde katılım ile Akasya Göl Etabı’nda gerçekleşti.

Akasya Acıbadem Evleri

1.500 KADIKÖY GAZETESİ, 600 KADIKÖY LIFE DERGİSİ HEDİYE EDİLDİ…

Kurumsal iletişim direktörlüğünü Emel Ercan PR Ajansı’nın üstlendiği, Kadıköy Life Dergisi ve Kadıköy Gazetesi’nin medya sponsoru olduğu buluşmada 1.500 adet Kadıköy Gazetesi, 600 adet de Kadıköy Life Dergisi katılımcılara hediye edildi.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ VERİLDİ, HEDİYE ÇEKİLİŞLERİ YAPILDI…

Akasya Acıbadem Sitesi MYK üyelerinden Özcan Çiftçi, Necdet Artunç, Fehmi Akdeniz ve Akasya Acıbadem İşletme Müdürü Tuba Patlar’ın teşekkür plaketi takdimleri, Kentsel Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Altunalan başta olmak üzere tüm sponsorlara sahnede verildi. Birçok hediye çekilişinin de yapıldığı Geleneksel Yaza Merhaba Festivali büyük ilgi görürken, önümüzdeki yılın organizasyonu şimdiden merak konusu oldu.

Demet Akalın

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir