AKUT Spor Kulübü, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nda
 Kadir Toprakkaya

AKUT Spor Kulübü, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda

AKUT Spor Kulübü, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

TÜYAP Fuarcılık tarafından 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Büyükçekmece TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda, AKUT Spor Kulübü Derneği de yer alıyor.

2009 yılında kurulan Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Spor Kulübü; gönüllülerini spora teşvik etmek, milli takıma sporcu yetiştirmek, sağlıklı yaşamı desteklemek ve genç sporculara imkan yaratmak amacıyla çalışmalarına 11 branşta devam ediyor. Atletizm, dağcılık, bisiklet, futbol, oryantiring, motosiklet, geleneksel Türk okçuluğu, kar sporları, kite-board, sualtı ve snowboard branşları kapsamında bugüne dek 64’ü milli sporcu statüsünde 715 sporcu yetiştirmiş olan AKUT Spor Kulübü, TÜYAP Fuarcılık tarafından 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Büyükçekmece TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuaru’nda yer alıyor.

AKUT Spor Kulübü

SEKTÖR VE SPORCULAR, TEK ÇATI ALTINDA BULUŞUYOR…

AKUT Spor Kulübü’nün branşlarının tanıtımı, sektör ve sporcularla buluşma, sponsorluk ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla 420 metrekare stant ile katılacağı fuarda; spor ekipman ve donanımları, sporcu sağlığı ürünleri, spor giyim ve aksesuarları, beslenme ve gıda takviyeleri, outdoor ve doğa sporları, spor eğitim ve programları, spor merkezleri ve spor kulüpleri tek çatı altında buluşuyor.

DAĞCILIK EKİBİNDEN İPLİ SİSTEMLE İNİŞ…

Federasyonların, kulüplerin, sporcuların ve ilgililerin merakla beklediği fuarda, bugüne dek ulusal ve uluslararası müsabakalarda 442 derece elde etmiş olan AKUT’un gönüllü sporcuları da hazır bulunacak. Branşlar hakkında bilgi aktarımında bulunulacak olan fuarda AKUT’un dağcılık branşı gönüllüleri, fuar alanında 8 metre yüksekten ipli sistemle iniş gerçekleştirecek.

AKUT Spor Kulübü

2009 yılında kurulan AKUT Spor Kulübü; gönüllülerini spora teşvik etmek, milli takıma sporcu yetiştirmek, sağlıklı yaşamı desteklemek ve genç sporculara imkan yaratmak amacıyla çalışmalarına 11 branşta devam ediyor. Bu branşlar arasında atletizm, dağcılık, bisiklet, futbol, oryantiring, motosiklet, geleneksel Türk okçuluğu, kar sporları, kite-board, sualtı ve snowboard yer alıyor…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir