Anabilim, 30. yılını kutladı
 Kadir Toprakkaya

Anabilim, 30. yılını kutladı

Anabilim, 30. yılını kutladı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bilimin gücünü rehber edinerek çıktığı yolda emin adımlarla ilerleyen Anabilim Eğitim Kurumları, 30. kuruluş yıldönümünü 29 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşen muhteşem bir geceyle kutladı. Etkinlik öncesi izleyiciler, kendi tasarladıkları figürlere tuvalin üzerinde hayat veren ve iki-üç boyutlu renk, desen, çizim ve farklı materyaller ile hayal güçlerini yansıtan Anabilim öğrencilerinin yapmış olduğu çalışmalar ile sanata doydu.

Sergi ve kokteyl ile yapılan açılıştan sonra, Anabilim Ataşehir Kampüsü Konferans Salonu’nda “inci” temasıyla hazırlanan çok özel programa geçildi. Okan Karacan’ın sunumuyla renklenen 30. Yıl Programı, etkili bir barkovizyon gösterisiyle başladı. Barkovizyon sonrası Anabilim’in 30 yıllık öyküsünün baş kahramanı olan Anabilim’in “İnci”leri, gece boyunca sahnede yeteneklerini sergiledi. 30. Yıl özel gecesinde Anabilim öğrencilerine; İstanbul Dans Factory ekibinden Marmara Üniversitesi Korosu’na, İstanbul Devlet Opera Balesi’nden Yol Project ekip üyelerine kadar birbirinden değerli kişiler ve gruplar da eşlik etti.

Anabilim Eğitim Kurumları

ANABİLİM İNCİLERİ, KORUNCUK İNCİLERİNE EL VERİYOR…

Çok özel anlara sahne olan program boyunca, “Anabilim İncileri Koruncuk İncilerine El Veriyor” projesi kapsamında Koruncuk Vakfı için bağış toplandı. Koruncuk Vakfı yönetiminin de hazır bulunduğu gecede, bu güzel birliktelik anısına kurum ve kişilere plaket takdim edildi. Sosyal sorumluluk projesine destek veren herkese teşekkürlerini sunan Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Üyesi Seda Zeynep Aytaçlı; “Eğitim sektöründe çalışmanın en gurur verici yanı anaokulunda, ilkokulda Anabilim ailesine katılan minicik öğrencilerimizin bu sahnede, bu özel gecede muhteşem performanslarıyla büyüdüklerine tanıklık etmek” şeklinde konuştu.

EĞİTİME YÖN VEREN BİR EĞİTİM KURUMU…

30 yıl önce Anabilim Eğitim Kurumları’nı kurarak çıkılan yolda, bugün “geçmişten geleceğe köprü olma” misyonuyla hizmet veriyor olmanın haklı gururunu ve onurunu yaşadıklarını belirten Aytaçlı; “Anabilim markası ülke gerçeklerine duyarlı, sorunlara bilimsel ve evrensel çözümler üreten, eğitimdeki gelişmeleri sadece takip eden değil, aynı zamanda eğitime yön veren bir eğitim kurumu olarak önemli bir değer olmaya devam edecek. Eğitimi K12 bütünlüğünde layığıyla sunan çok az sayıda kalmış eğitim kurumları arasından bizleri seçen siz değerli velilerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz. Öğrencisinden velisine, çalışanından paydaşına biz kocaman bir aileyiz. Nice 30 yıllara” dedi.

MUHTEŞEM GECEYE YAKIŞIR FİNAL…

Yol Project’in de sahne aldığı gecenin finali ise, tüm davetlilerin bahçede “Anabilim İnci Yılı” pastasının Anabilim Eğitim Kurumları Kurucusu, İcra Kurulu Üyeleri, Okul Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve Zümre Başkanları tarafından görsel bir şölenle hep beraber kesilmesiyle yapıldı.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir