Kadir Toprakkaya

Anadolu Yakası’nda “Cemiyet” Hareketi…

Anadolu Yakası’nda “Cemiyet” Hareketi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Dün gece Anadolu Yakası’nın yıldızlı mekânları, “Cemiyet Haberleri” yönünden oldukça hareketliydi. Avrupa Yakası’ndaki yoğunluğu, nispeten kalite ve hijyen eksikliğini gerekçe gösteren ünlü isimler, adeta Sahilyolu’nun yıldızlı mekânlarına akın ettiler.

AKASYA DURAĞI POYRAZ BALIK’TA…

Kanal D’de yayınlanan sevilen aile dizisi “Akasya Durağı”, sezona başlamış olmanın keyfini oyuncu kadrosuna verdiği bir balık ziyafetiyle kutladı. Zeki Alasya, Nilgün Belgün, Cezmi Baskın, Onur Şan ve Levent Ülgen gibi isimler başta olmak üzere tam kadro, geç saatlere kadar izleyenleriyle buluşmuş olmanın keyfini yaşadı.

Poyraz Balık’ın sahibi, eski manken ve Hababam Sınıfı oyuncularından Cafer Dere ile fotoğraf çektiren Akasya Durağı oyuncuları, gecenin sonunda Cafer Bey’e lezzetleri için teşekkür ettiler…

BURHAN AKDAĞ DA POYRAZ’DA…

Bodrum sahillerinden İstanbul’a dönen isimlerden biri de, magazin basınının duayen isimlerinden Burhan Akdağ olarak karşımıza çıktı. Anadolu Yakası’nda tercih ettiği mekânların başında gelen Poyraz Balık’ta, Dilim Börek kurucusu Orhan Boğaz ve Aydın İnşaat’tan Aytekin Aydın ile birlikte “İstanbul’a merhaba” diyen üçlünün ortak kararı “İstanbul gibisi yok” oldu.

ÖZÇETİNLER’İN EYLÜL BULUŞMASI…

Poyraz Balık’ta görüntülediğimiz bir başka masa ise, OPET Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Özçetin ve ailesiydi. Mekânın müdavimlerinden olan Özçetin Ailesi,  her ayın ilk haftasında mutlaka kendilerine bu mekânda balık ziyafeti verdiklerini tekrarladılar. Burak Özçetin, Şencan Özçetin, Hicran Özçetin ve Oğuz Özçetin…

DERYA AKGÜNEŞ & ECE ÖZGENEL…

Poyraz Balık’ın dün geceki konukları arasında iki güzel daha vardı. Aldıkları dizi tekliflerine her defasında “Hayır” diyen Derya Akgüneş ve Ece Özgenel ikilisi; “Biz şöhretin değil, lezzetin peşindeyiz” dedi.

MELİH ŞENDİL, KULELİ ASKERİ LİSESİ MEZUNLARI İLE…

Poyraz Balık’ın bir başka köşesindeki neşe dolu gurubun başında, TRT kökenli ünlü spor spikeri Melih Şendil’in olduğunu gördük. Aralarında bulunduğu Kuleli Askeri Lisesi Mezunları ile gerçekleştirdikleri buluşma için mekânda olduklarını açıklayan Şendil, “Yaklaşık 30 yıllık anılarımızı tazeledik” dedi.

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir