Arkadaş Pet’ten “Yaz Kampanyası”…
 Kadir Toprakkaya

Arkadaş Pet’ten “Yaz Kampanyası”…

Arkadaş Pet’ten “Yaz Kampanyası”…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Türkiye’nin en büyük pet market zincirlerinden biri olan Arkadaş Pet, geleneksel hale getirdiği yaz kampanyasını başlattı.

Zengin ürün çeşitliliği, doğru fiyat politikası ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hayvanseverlerin vazgeçilmez dostlarından olan Arkadaş Pet Shop’un yaz avantajları şöyle sıralandı:

ÜCRETSİZ KARGO…

Sıcak yaz günlerinde evinden çıkmak istemeyen hayvanseverler için internet üzerinden verilecek 50 TL ve üzeri siparişlerde, kargo ücreti ve teslimat masrafı gibi ücretler alınmıyor.

YÜZDE 10 İLK SİPARİŞ İNDİRİMİ…

Arkadaş Pet’in bir başka kampanyası ise, yeni dostlarına yönelik oldu. Tamamen yenilenen internet sitesi www.arkadaspet.com üzerinden verilecek olan ilk siparişler için, ücretsiz kargonun yanı sıra yüzde 10 oranında “Hoşgeldiniz” indirimi uygulanacak. Böylece, oluşacak üyeliğiniz boyunca kampanyalardan ve gelişmelerden bilgilenme imkânına da kavuşacaksınız.


DÜNYA’NIN BALIĞI “ATLANTİS”İ GEZİN…

Arkadaş Pet’in Kazasker Merkez Mağazası bünyesinde bulunan “Atlantis” adlı akvaryum bölümünde, yaklaşık 300 metrekare alanda çok sayıda deniz ve tatlı su balıklarını ücretsiz olarak gezip görebilme imkânı, yine “Arkadaş Pet Dostları” için sunulan bir hizmet olarak öne çıkıyor.

Atlantis’te 100’den fazla farklı büyüklükte akvaryum bulunmakta olup, en yüksek kaliteli markalara ait 2 bin’e yakın akvaryum aksesuarları da mevcut…

TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ İMKÂNI…

Arkadaş Pet’in hayvansever dostları için sağladığı bir başka kolaylık ise taksitli alışveriş imkânı… Bonus, Maximum, World ve Card Finans başta olmak üzere pek çok bankaya ait kredi kartlarına 6 taksit ile alışveriş imkânı sunan Arkadaş Pet’in, kedi ve köpekler için dünya pazarları ile aynı anda piyasaya sunulan en iyi mama markalarını da bünyesinde bulundurduğu biliniyor.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir