Arslanargun Ailesi kızları Zehra'yı gelin verdi
 Kadir Toprakkaya

Arslanargun Ailesi kızları Zehra’yı gelin verdi

Arslanargun Ailesi kızları Zehra’yı gelin verdi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Hatice & Yavuz Arslanargun çifti, kızları Zehra’yı gelin verdi. Sayıları giderek azalan kanaat önderlerimiz arasında yer alan Yavuz Arslanargun, adeta üzerine titrediği Zehra ve Zeynep isimli iki kızından Zehra’nın nikah töreni sırasında duygu dolu anlar yaşadı.

DAVUTOĞLU VE GÖKÇEK NİKAH ŞAHİTLERİ…

Zeynep & Bekir Yeşilkaya çiftinin oğulları Fırat Yeşilkaya ile hayatını birleştiren Zehra Arslanargun’un düğünü, 24 Aralık Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Nikahın şahitleri ise geçtiğimiz dönem Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yozgat Milletvekili Mehmet Çiçek ve Zehra Arslanargun’un arkadaşı Esra Mantu oldu.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN 1.000 KİŞİ KATILDI…

Zehra Arslanargun & Fırat Yeşilkaya’nın düğününe, yurtiçi ve yurtdışından olmak üzere 1.000’den fazla davetli katıldı. Misafirler arasında eski milletvekilleri, belediye başkanları, hukukçular, medya  ve iş çevrelerinin önde gelen isimleri vardı. TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve Sudan Büyükelçisi başta olmak üzere düğüne mazeretleri nedeniyle katılamayanlar, telgraf göndererek çifte bir ömür boyu mutluluk dileklerini iletti.

Zehra Arslanargun

Nikah töreni sonrasında gelin ve damadı tebrik etmek yerine bütün ilgi Yavuz Arslanargun’a yöneldi. Tebrikleri kabul eden Arslanargun; “Bugün benim için son derece anlamlı bir gün. Böyle bir günde siz değerli dostlarımı burada görmek benim için ayrı bir mutluluk ve huzur kaynağı oldu. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi…

Nikahın şahitlerinden biri de, geçtiğimiz ay görevini devreden Ankara’nın efsane Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek idi. Gökçek, Arslanargun Ailesi’nin diğer kızı Zeynep Arslanargun ile birlikte mutluluk dileklerini paylaşırken Kadıköy Life objektiflerine bu kareyi verdiler…

Zehra Arslanargun & Fırat Yeşilkaya’nın düğününe, yurtiçi ve yurtdışından olmak üzere 1.000’den fazla davetli katıldı…

Bunu paylaş:
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir