Ataşehir Amerikan Kültür Koleji yeni dönemi karşıladı
 Haber Merkezi

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji yeni dönemi karşıladı

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji yeni dönemi karşıladı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Eğitici kadrosuyla yarım asrın birikimini taşıyan, modern tesisleriyle eğitimde dördüncü yılına giren Ataşehir Amerikan Kültür Koleji (Ak Okulları), 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nin başlangıcını verdi.

Öğretmenleri ve yönetici kadroları ile sık sık sosyal aktiviteler gerçekleştirmeyi bir hayli önemseyen eğitim kurumunda yine renkli görüntüler vardı. Okulun İcra Kurulu Başkanı Tayfun Bayar ve Kurucu Ortak Aşkın Gündoğdu, Kurumlar Müdürü Meral Bilgin eşliğinde öğretmenlerle motivasyon buluşması gerçekleştirdi.

SİSTEMLİ ÇALIŞMA MEYVELERİNİ HIZLA VERİYOR…

Gelişmiş altyapısı ile kurulduğu dört sene önce ilk eğitim yılında yüzde 92 oranında TEOG başarısını yakalayan Ataşehir Amerikan Kültür Koleji (Ak Okulları), istikrarlı gidişatını son sınavlarda yüzde 93 başarısı ile daha da yukarı taşıdı. İcra Kurulu Başkanı Tayfun Bayar; “Her sene kendimizi daha da yenileyerek, eğitim kadromuzu güçlendiriyor ve güncelliyoruz” dedi.

MERAL BİLGİN: 21. YÜZYILIN AYDIN GENÇLERİNİ YETİŞTİRME YOLUNDA ÇALIŞIYORUZ…

Kurumlar Müdürü Meral Bilgin ise, Kadıköy Life Dergisi’ne şu açıklamalarda bulundu: “2017-2018 Eğitim ve Öğretim Dönemi’ne yeni heyecanlar, yeni umutlarla başladık. Bu yıl hedefimiz öğrencilerimizin akademik, teknolojik ve yetenek gelişimlerine yönelik planlanan çalışmaları, projeleri hayata geçirmek ve 21. yüzyılın aydın gençlerini yetiştirme yolunda tüm gücümüzle çalışmaktır. Anasınıfında temel beceri ve yabancı dil eğitimiyle başlayan öğretim programımız, ilkokul ve ortaokulda alanlar arası ortak planlamalar, yabancı dilde iletişim becerilerinin geliştirilmesiyle hayata geçirilmekte; kendiyle barışık, sorgulayan, araştıran, mutlu bireyler yetiştirilmektedir.”

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji Kurucu Ortağı Aşkın Gündoğdu, Kurumlar Müdürü Meral Bilgin ve İcra Kurulu Başkanı Tayfun Bayar…

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir