Ataşehir Amerikan Kültür Koleji'nde mezuniyet coşkusu
 Haber Merkezi

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji’nde mezuniyet coşkusu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Dolu dolu bir dönemi daha geride bırakan öğrenciler, ailelerinin de kendileri kadar heyecanlı olduğu törenle mezun oldu. Ataşehir Amerikan Kültür Koleji (Ak Okulları), Acıbadem Üniversitesi’nin Ataşehir Kampüsü’nde saatlerce renkli şölene imza attı.

Teknik ve fiziki donanımları ile üç, eğitimci tecrübesi ile yarım asra yaklaşan birikimiyle Ataşehir Amerikan Kültür Koleji’nin özel gününde, öğrencilerin de davetlilere sürprizleri vardı. Her sınıfın ayrı şovları ve dansları ile renklenen programda aileler, çocuklarının başarıları karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji

MERAL BİLGİN: EN BÜYÜK KAZANIMLARI, KENDİLERİNİ KEŞFEDEBİLMELERİ…

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji (Ak Okulları) Müdürü ve İcra Kurulu Müdürü Meral Bilgin; “Çocuklarımızın, gençlerimizin güzel bir geleceğe kucak açması için hep birlikte çalışıyoruz. Olağan derslerinin yanı sıra en çok önem verdiğimiz husus, öğrencilerimizin kendilerini keşfedebilmeleri, dünyanın neresinde olursa olsun ayakta durabilecek seviyeye gelmeleri, kişilik ve karakteristik gelişimleri. Ne mutlu ki pırıl pırıl öğrencilerimiz, gerek başarı ortalamaları gerekse de sosyal yönleriyle bir hayli güçlü olmaları özellikleriyle göğsümüzü kabartıyor. Bizlere ise onları nakış nakış işlemek kalıyor” diyerek, okulun yaz döneminde de çeşitli aktivitelerle dolu dolu programları hayata geçireceğinin altını çizdi. Bilgin, “Yolumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığı” mesajıyla da ilkelerini velilerle paylaştı.

ÖZGE TEZGEL: AYRILIKLAR ZOR…

Okulun Öğrenci Birliği Başkan Yardımcısı Özge Tezgel de duygu yüklü konuşmasında; “Çok güzel arkadaşlıklarımız, dostluklarımız oldu. Ayrılıklar zor ama, gerçek” dedi.

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji (Ak Okulları) Yönetimi, tüm sınıfların saatlerce süren etkinliklerini son anına kadar ilgiyle takip ederek mutluluğa ortak oldu. Aşkın Gündoğdu, Tayfun & Füsun Bayar, Meral Bilgin…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir