Av. Hurşit Yıldırım projelerini tanıttı...
 Kadir Toprakkaya

Av. Hurşit Yıldırım projelerini tanıttı…

Av. Hurşit Yıldırım projelerini tanıttı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ak Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Av. Hurşit Yıldırım, ilçeye ilişkin mega projelerini basın mensupları ile paylaştı.

“Kadıköy’ün kaybedilen 20 yılını geri vereceğiz” diyen Yıldırım, Havaray’dan sosyal donatı ve yaşam alanlarına kadar birçok projesinin hayata geçirilmesinin mümkün olduğunun altını çizdi.

Kalamış Develi Restaurant’ta gerçekleşen toplantıda, partisinin yerel seçimlere yönelik hazırlıklarını ve çalışmalarını aktaran Hurşit Yıldırım, Kadıköy’ün hak ettiği şekilde yönetilmediğini “özel notlarına” dayandırarak ifade etti. “Gençliğimden bugüne neler yapılabilirdi, ancak yapılmadı. Eksiksiz not tuttum, herşey ortada… Kadıköy geri kalmıştır” diyen Yıldırım, ilçe halkının projelerin sesine kulak vereceğini dile getirdi.

MİNİBÜS YOLU’NA “YILDIRAY”…

Yıldırım’ın Rıhtım, Kadıköy sahilleri ve ilçe geneli olmak üzere “İmar ve Dönüşüm, Ulaşım ve Otopark, Yeşil Alan ve Sosyal Donatı, Spor Tesisleri, Sosyal ve Kültürel Tesisleri ile Çağdaş-Yerel Projeleri”, slayt gösterisi ile medya mensuplarına tanıtıldı. Bu çalışmalar arasında “Minibüs Yolu’na bir Havaray projem var. Bu proje, bölge trafiğini yıldırım hızına çıkaracak. Bu nedenle projeme ‘Yıldıray’ da diyorlar. Kadıköy’de trafik kaosu başta olmak üzere birçok sorunları, ekonomik kaynakları da hazır olmak üzere çözebileceğimizi biliyoruz. Biz hazırız” sözleri dikkat çekti.

“KAYBEDİLEN YILLARI GERİ ALACAĞIZ…”

Av. Hurşit Yıldırım, sözlerine şu şekilde devam etti: “Kadıköy’de 20 yıl içerisinde yapılabilecek o kadar çok proje vardı ki… Bu halk, büyük bir bölümü deniz olan Kadıköy’de sahilleri görmüyor. Yazıktır… İlçe genelinde kentsel dönüşüm ve değişim ile deniz gören sokaklar, caddeler, apartman ve evler inşa edeceğiz. Kadıköy’ü yeniden yapacağız.”

VATANDAŞ VE BELEDİYE ORTAK OLACAK…

Vatandaş A.Ş. projesi ile belediyenin tüm gelirlerini halka açacaklarını, vatandaş ile belediyenin hem maddi hem de manevi olarak ortak olacağını belirten Yıldırım, yönetimi ve parti üyeleri ile birlikte çalışmalarına gece-gündüz devam edeceklerinin altını çizdi.

AYRINTILAR, KADIKÖY LIFE MART & NİSAN 2014 SAYISINDA…

Toplantıya damgasını vuran ve Kadıköy’ün çehresini değiştirmek üzere hazırlanan projenin tüm ayrıntıları, özel görselleri ile birlikte Kadıköy Life Dergisi’nin Mart & Nisan 2014 sayısında yer alacak.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir