Kadir Toprakkaya

Avukat Soner Babalık son yolculuğuna uğurlandı

Avukat Soner Babalık son yolculuğuna uğurlandı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Gayrettepe’deki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman ünlü avukat Soner Babalık, 31 Mart 2017 Cuma günü günü Zincirlikuyu Kabristanı Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kilyos Mezarlığı’na defnedildi.

Soner Babalık

Avukat Soner Babalık’ın cenaze törenine katılanlar arasında Yargıtay Onursal Üyesi Kamil Acar, Emekli Hakim Ertuğrul Tokalakoğlu, Av. Dr. Kemal Erol, CHP eski İstanbul Milletvekili Kadir Öğüt, Doç. Dr. Selcen Öztürkcan, Yrd. Doç. Dr. Hakkı Öçal, Dr. Ali Özden Öztürk, Ali Balkaner, Saffet Çerçi ve Ergin Sezen gibi isimler de yer aldı…

Cenaze törenine hayli yoğun bir kalabalığın katıldığı dikkat çekerken; Lapseki ve Ayvalık’tan gelen akrabalar, komşular, aile yakınları, yetiştirdiği avukatlar, meslektaşları, Lapseki Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden arkadaşları Babalık’ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Soner Babalık

TORUNLARINA DOYAMADAN HAKK’IN RAHMETİNE KAVUŞTU…

Babalık Ailesi tarafından yayınlanan mesajda ise şu ifadelere yer verildi: “Dünyanın en zor mesleklerinden birini özveriyle yaparken, insaniyetinden ödün vermeden ve kimsenin yüreğini incitmeden onurlu bir yaşam süren güzel insan Avukat Soner Babalık, torunlarına doyamadan Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.”

Kadıköy Life Ailesi’nden Yazı İşleri Müdürü Av. İrem Toprakkaya Babalık’ın da kayınpederi olan Soner Babalık’ın ansızın vefatından dolayı Kadıköy Life Ailesi olarak büyük üzüntü içinde olduğumuzu bildiriyor, kederli ailesine baş sağlığı ve sabır dileklerimizi iletiyoruz.

Soner Babalık

Kadir Öğüt

CHP eski İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Avukat Soner Babalık’ın oğlu Hüsnü Babalık’a taziyelerini iletirken..

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir