Aykurt Nuhoğlu'ndan Kadıköylülere teşekkür, Odabaşı'na başarı mesajı!
 Kadir Toprakkaya

Aykurt Nuhoğlu’ndan Kadıköylülere teşekkür, Odabaşı’na başarı mesajı!

Aykurt Nuhoğlu’ndan Kadıköylülere teşekkür, Odabaşı’na başarı mesajı!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen CHP Parti Meclisi’nde Kadıköy için yapılan oylama sonucunda, Şerdil Dara Odabaşı’nın belediye başkan adaylığı onaylandı. CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı’nın kesinleşmesinin ardından sosyal medyada bir mesaj yayınlayan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Kadıköylülere ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, Şerdil Dara Odabaşı’na da başarılar diledi.

Aykurt Nuhoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları ifade etti: “Beş yıl boyunca herkesin söz hakkı olduğu örnek bir yerel yönetim anlayışı ile mutlu bir hikâye yazmaya çalıştık. Kamu alanlarının savunulmasından, yaşamın her alanında geliştirilen projelere kadar Kadıköy’den yeni bir söz söyledik. İnsanların hayalleri oldukça güzel günleri birlikte yaratabileceğimize, yaşayabileceğimize inanıyorduk.

Kadıköy Belediyesi Aykurt Nuhoğlu
HER YAŞTAN TÜM KADIKÖYLÜLERE TEŞEKKÜRLER…

Bugün hayallerimizi Kadıköylülerle birlikte gerçekleştirmiş olmanın onurunu ve haklı gururunu yaşıyorum. Bana Kadıköy’de belediye başkanı olma şansını veren partime ve beş yıl boyunca birlikte yürüdüğümüz her yaştan tüm Kadıköylülere, benimle birlikte bu yolculuğa çıkan arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Kadıköy Belediye Başkan Adayımız Şerdil Dara Odabaşı ve partimizin tüm adaylarına başarılar diliyorum.”

Şerdil Dara Odabaşı
“KADIKÖY, TÜRKİYE İÇİN REFERANS OLMAYA DEVAM EDECEK”

CHP’nin Kadıköy Belediye Başkan Adayı olarak ismi kesinleşen Şerdil Dara Odabaşı ise, kendisine başarılar dileyen Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’na teşekkür etti. Nuhoğlu’na sosyal medya hesabından yanıt veren Odabaşı; “Sayın Başkan, asıl biz size teşekkür ederiz. Emin olun ki, Kadıköy’de yaşam kalitesini artıran ve çıtayı yükseğe koyan emekleriniz boşa gitmeyecek. Bir yaşam alanı olarak Kadıköy, Türkiye için referans olmaya devam edecek” dedi.

Bunu paylaş:
  • 308
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir