"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

Astrolog Ayşen Tok, Kadıköy Life Instagram Buluşmaları’nda!

Yazar: Kadir Toprakkaya

Kadıköy Life Dergisi’nin düzenlediği “Instagram Buluşmaları” sürüyor. Ünlü Vedik Astrolog Ayşen Tok, 14 Eylül Pazartesi akşamı Kadıköy Life’ın canlı yayın konuğu olacak. @kadikoylife Instagram hesabında saat 21.00’de başlayacak olan programın moderatörlüğünü Yeşim Ülker yapacak.

Astrolog Ayşen Tok
TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

Yaklaşık 1 saat sürecek olan canlı yayın sırasında katılımcılardan gelen sorulara da cevap verecek olan Ayşen Tok, başta Covid-19 salgın süreci olamak üzere, yaşanmakta olan ekonomi savaşlarının astrolojik olarak neler anlattığını da yanıtlayacak. Tok ayrıca, önümüzdeki süreçte ülkemizi nelerin beklediği ve hangi sorunlarla karşılaşacağımız konusunda da öngörülerde bulunacak.

“GÜNEŞ DASA SÜRECİNDEYİZ”

Vedik Astrolog Ayşen Tok, gündeme dair Kadıköy Life’a yaptığı açıklamalarda şunları ifade etti: “Ülke olarak Güneş DASA dönemine girdik. Güneş’i temsil eden kişi ülkemizin cumhurbaşkanıdır, kabine bakanlarıdır, otorite figüründeki kişilerdir. Yaşanılacak tüm olaylar; Türkiye’nin eğitim-öğretim, medya, komşu devletler, kamunun düşünceleri gibi alanlarda radikal bir değişiklik yaşayacağına işaret etmektedir. 2021 yılı ilk 6 ayı, iktidar ve muhalefet cephesi adına çok önemlidir. 6 yıl sürecek olan bu Güneş DASA sürecinde benim ne sözüm biter, ne de kalemimin mürekkebi tükenir.”

Bizi takip edin, herşeyden haberdar olun…

Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et