Bayındır İçerenköy Hastanesi’nden bölgesindeki muhtarlara iftar daveti
 Kadir Toprakkaya

Bayındır İçerenköy Hastanesi’nden bölgesindeki muhtarlara iftar daveti

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Bayındır İçerenköy Hastanesi, bölgesindeki muhtarlara iftar daveti verdi. 28 Haziran Salı akşamı The Green Park Hotel Bostancı’da gerçekleşen davete, Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin ile birlikte İçerenköy Hastanesi’nden bazı doktorlar katıldı.

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin’in “Hoşgeldiniz” konuşmasıyla başlayan gecede Kadıköy, Ataşehir ve Maltepe ilçelerinden gelen muhtarlara, hastanenin Medikal Direktörü Dr. Cem Talas tarafından 26 branşta hizmet veren Bayındır İçerenköy Hastanesi hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin…

TIBBİ ETİK KURALLAR, OLMAZSA OLMAZIMIZDIR…

Türkiye olarak sağlık standartlarımızın yükselmesi yolunda büyük çaba harcayan ve pek çok kuruma da örnek olan Bayındır Sağlık Grubu’nun çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Müdür Sezai Sevgin; “Tıbbi etik kurallar, bizler için olmazsa olmazlarımızın başında gelmektedir. Türkiye İş Bankası iştiraki bir sağlık grubuyuz. Büyük ve önemli bir sorumluğumuz var. Tıbbi tanıya ulaşabilmek bakımından ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. Her işlem sadece gerektiği kadar, ne eksik ne de fazla yapılmaktadır” dedi.

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Sezai Sevgin: “Muhtarlar, vatandaşlarımızla aramızdaki köprünün ayaklarını oluşturuyor.”

MUHTARLAR, MAHALLELERİN KILCAL DAMARLARIDIR…

Muhtarların son derece işlevsel özellikleri olduğunu dile getiren Sevgin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Muhtarlarımız, mahallelerin kılcal damarlarıdır. İhtiyacımız olan bilgilerin vatandaşlarımızla paylaşılmasında önemli bir köprü görevi üstlenmektedirler.”

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Bayındır İçerenköy Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Cem Talas: “Kısmi SGK anlaşması olan bir hastaneyiz.”

KISMİ SGK ANLAŞMALI BİR HASTANEYİZ…

İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzun’un da katıldığı iftar davetinde muhtarların vatandaş adına sordukları soruları cevaplandırmak, Bayındır İçerenköy Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Cem Talas’a düştü. En çok sorulan soru ise “SGK anlaşmalı bir hastane misiniz?” oldu. Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji ve Tıbbi Onkoloji’de SGK anlaşmasının olduğu bilgisini yanıtını veren Talas; “Kalp Damar Cerrahisi operasyonlarında ve Kemoterapi uygulamalarında hiçbir şekilde, hiçbir ad altında fark almıyoruz” açıklamasında bulundu.

Bayındır Sağğlık Grubu (5)

Buluşmaya katılan uzmanlar arasında, Bayındır İçerenköy Hastanesi Üroloji Bölüm Başkanı ve Tıbbi Hizmetler Direktör Yardımcısı Prof. Dr. Tayfun Gürpınar da vardı. Gürpınar, Bayındır İçerenköy Hastanesi’nin “ilk yaşlı dostu hastane” olduğunu ve her hafta Çarşamba günleri hastalara bilgilendirme toplantıları düzenlediklerini ifade etti…

Bayındır İçerenköy Hastanesi

İftar davetine Bayındır İçerenköy Hastanesi Başhekimi Dr. Üzeyir Yerdelen ile birlikte Prof. Dr. Hilmi Tokmakoğlu (Kalp Damar Cerrahi), Prof. Dr. Nedim Aban, Dr. Tufan Hacıahmetoğlu (Genel Cerrahi), Prof. Dr. Tayfun Gürpınar (Üroloji), Dr. Elif Ünlü Gedik (Kadın Hastalıkları ve Doğum), Dr. Cüneyt Ocak (Göz Hastalıkları) ve Dr. Ali Kaya (Dahiliye) da katıldı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir