Bestelerin prensleri Kadıköy'de mest etti
 Haber Merkezi

Bestelerin prensleri Kadıköy’de mest etti

Bestelerin prensleri Kadıköy’de mest etti
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü besteci ve sanatçılar İlhan Şeşen ile Metin Özülkü, Kadıköy’de İstanbul’un dört bir yanından gelen sevenleriyle buluştu. Tepe Nautilus AVM’nin 15 yıldır gerçekleştirdiği başarılı organizasyon zincirlerinin bir halkası olarak alışveriş merkezi ziyaretçilerine yönelik gerçekleştirilen konserde İlhan Şeşen, konuğu olduğu Metin Özülkü ile birlikte nostalji dolu anlara imza attı. Ünlü isimler, kuliste sadece Kadıköy Life Dergisi objektiflerinde o anları ölümsüzleştirdi.

“Son zamanlar yaptıklarıma bakma ne olursun, benim aklım başımda değil” dizeleriyle “Ellerimde Çiçekler” şarkısını seslendirmesi ile birlikte sevenlerinin sevgi gösterileriyle karşılanan İlhan Şeşen, her şarkıdan sonra Metin Özülkü ile tatlı bir sohbete daldı.

Tepe Nautilus AVM’nin ardı ardına gelen renkli etkinliklerini bilen İstanbullular, şehrin dört bir yanından ulaşım imkanlarının merkezinde olması nedeniyle alışveriş merkezine akın ederek, coşku dolu bir atmosfer oluşturuyor…

ÇOCUKLAR, “DEDELERİ” İLHAN ŞEŞEN’İ İLGİYLE İZLEDİ…

Uzun yıllardır dillerden düşmeyen bestelere imza atan İlhan Şeşen’i izlemek için özellikle orta ve üst yaş grubu fan kitleleri, Tepe Nautilus AVM’nin dört bir yanında yoğunluk oluşturdu. Şeşen’i izleyenler ve şarkılarında duygularını ortaya koymaktan kendini alamayanlar arasında, yaşları hayli küçük takipçiler de vardı. Bazıları ellerinde cep telefonlarıyla o anları görüntüledi, bazıları ise annelerinin kucağına yatarak slow parçalarda duygu geçişleri yaşadı.

Elif İzmir, Selahattin Taşdöğen, İlhan Şeşen, Deniz Ortaç, Metin Özülkü ve Deniz Bozan…

DENİZ BOZAN TEBRİK ETTİ…

“Tepedekiler” konser serisiyle renkli günler yaşatan Metin Özülkü ve Orkestrası, beraberinde konukları İlhan Şeşen’e teşekkür eden başarılı iş kadını Tepe Nautilus AVM Müdürü Deniz Bozan; “Kadıköy’de tüm İstanbul’u ağırladığımız 15. yılımızı karşılıyoruz. Misafirlerimizin de yorumlarında söylediği gibi AVM’den çok öte, kitlelerle büyük bir aile olduk” diyerek, önümüzdeki süreçte de çeşitli etkinliklerin gerçekleştirileceği mesajını verdi. Kulis arkası ile birlikte konserin beraberinde getirdiği ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yayınlanacak.

Yılların dostluk örneğini sergileyen İlhan Şeşen ve Metin Özülkü’nün renkli kulis anları, Kadıköy Life Dergisi objektiflerinde… “Bazen çocuk olmak, çocuklaşmak ve çocuk gibi gülebilmek ne güzel…”

İlhan Şeşen’in güleç hallerinin yanı sıra aniden gelen ciddiyetini fanları çok iyi biliyor ve işte o anlardan biri…

Bestelerin prensleri Kadıköy'de mest etti

İlhan Şeşen’in slow parçaları ile duygulanan minik izleyici…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir