Birbirlerini çok sevdiler, ailelerine en büyük mutluluğu verdiler
 Kadir Toprakkaya

Birbirlerini çok sevdiler, ailelerine en büyük mutluluğu verdiler

Birbirlerini çok sevdiler, ailelerine en büyük mutluluğu verdiler
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Genç avukat Selin Albayrak ve iktisatçı Koray Tekayak, bir ömür boyu mutluluk için “Evet” dediler. Marmara Yelken Kulübü’nde düzenlenen nikah ve düğün töreniyle hayatlarını birleştiren çifte mutluluk dileklerini ileten yakınları onları birbirine öylesine yakıştırdılar ki, defalarca “Aman nazar değmesin” demek zorunda kaldılar.

“ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM”

Kızı Selin’i gelin veren baba Mehmet Albayrak; “O benim canım, iyi temennilerim hep üzerlerinde. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” derken, hayli duygu yüklendiği gözlendi. Kız tarafı için Ordu’dan, erkek tarafı için de Almanya’dan yoğun katılımın olduğu düğünde renkli görüntüler yaşandı. Kadıköy Life Dergisi’nin görüntülediği o anlar, “Darısı tüm bekârların başına” dedirtti.

DAMAT ÇOK CENTİLMEN OLUNCA “LİDERLİK” GELİNİN OLDU…

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi adına temsilcisi tarafından kıyılan nikahta, çiftin hayatını birleştirdiğini sembolize eden defter gelinin oldu. O anlarda “Ayağına bas, ayağına bas” diye gelen tatlı uyarıları duymazdan gelen damat Koray Tekayak, üstünlüğü tebessümle çiçeği burnundaki eşine bıraktı. Bunun üzerine Ordulu gelin, sol ayağını yavaşça damadın sağ ayağı üzerine basarak damada sarıldı.

“TATLI MI TATLI BİR GELİN ALDIK”

Duygu dolu anlarda gelin ve damadın akrabaları hem hüzünlendi, hem de eğlendi. İstanbul’da iş dünyası ve magazinin birçok ismiyle birlikte Oto Gençler Özel Ford Servis ve Yedek Parça firması sahibi Saadet Aydın da ailesiyle birlikte objektiflerimizde yer alarak; “Bugün kuzenimin en mutlu gününe şahit olduk, tatlı mı tatlı bir gelin aldık. Çok yakıştılar, bir ömür boyu saadetler diliyorum” şeklinde konuştu.

Çiftin dolu dolu özel gününe ait tüm ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin Eylül & Ekim 2017 sayısında yer alacak…

Çiçeği burnunda damat, Albayrak ailesi ile birlikte… Tülin Albayrak, Koray Tekayak, Selin Albayrak ve Mehmet Albayrak…

Emrah Albayrak, Tülin Albayrak, Koray Tekayak, Selin Albayrak Tekayak, Mehmet Albayrak, Lerzan Albayrak ve Albayrak Ailesi’nin torunları Öykü Albayrak…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir