Bizler Moda'yı hep böyle görmek istiyoruz!
 Haber Merkezi

Bizler Moda’yı hep böyle görmek istiyoruz!

Bizler Moda’yı hep böyle görmek istiyoruz!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Uzun zamandır ardı ardına gelen olumsuz haberlerle morallerin bozulduğu Moda’nın gecelerinde iç açan, estetik saçan muhteşem görüntüler, “Bizler işte her daim böyle bir Moda’yı arzuluyoruz” dedirtti. Moda Kayıkhanesi tarafından Tango Gecesi düzenlendi, tarihi Moda İskelesi’nin hemen karşısında bulunan mekanda çiftler kendini ritmin akışına bıraktı. Karşılıklı ahenk, eşsiz uyum ve bedenlerin tek ruhta birleştiği etkinlikte Kadıköylüler, saatlerce dans ederek Moda’yı içine içine çekti.

Moda Sahil Restoran ile aynı çatı altında bulunan Moda Kayıkhanesi’nde Tango Garaj ekibinin muhteşem danslarına dayanamayan İstanbullular, uzun zamandır özlemini çektikleri dolu dolu bir gecenin tadını çıkardı. Özellikle çevre sakinlerinin ilgiyle karşıladığı etkinlikten geriye; “İşte Moda’da nezaket, karşılıklı zarafet” dedirten kareler kaldı.

ERKAN ULUTAŞ, CAN TANRIYAR VE DOSTLARIYLA…

Tarihi iskelenin karşısında, denize nazır Moda Sahil Restoran ve Moda Kayıkhanesi işletmelerinin sahibi tanınmış işadamı Erkan Ulutaş, aynı gecede magazin camiasının ünlü ismi Can Tanrıyar ve dostları eşliğinde tatlı sohbetteydi. Kadıköy Life Dergisi’nin görüntülediği saatlerde başta Modalılar ve Kadıköylüler olmak üzere birçok davetli, “Tekrarını istiyoruz” isteğini mekan yöneticilerine iletti. Genel Koordinatör Danış Yıldırım da Moda Sahil Restoran ve Moda Kayıkhanesi’nin misafirleriyle gece boyunca yakından ilgilendi.

Moda Sahil Restoran

İSTANBUL’UN ESTETİK KİMLİĞİNE KATKI…

Moda Kayıkhanesi, nezih ve Moda’nın estetiğini yansıtan dokusu ile ardı ardına düzenleyeceği etkinliklerle sadece Kadıköy’ün değil, İstanbul gecelerinin trendi olacağını ilk organizasyonlarıyla ortaya koydu. Daha önce efsane isim Alpay’ın sahne aldığı mekanda yakın zamandaki bazı programlar ise şöyle: 28 Temmuz Sattas, 05 Ağustos Bülent Ortaçgil, 11 Ağustos İncesaz, 18 Ağustos Alpay, 19 Ağustos Zuhal Olcay…

AYDOĞAN ARKIŞ VE ORKUN ALTUNBAĞ, KADIKÖY LIFE OBJEKTİFLERİNDE…

Tango Garaj kurucusu usta dans eğitmeni Aydoğan Arkış ve Kara Sevda dizisi ile Kız Leyla kısa filminin sevilen oyuncusu, Moda Kayıkhanesi organizasyonlarının Genel Koordinatörü Orkun Altunbağ, muhteşem gecenin finalinde Kadıköy Life ekibiyle birlikteydi. Arkış ve Altunbağ, ilk Tango Gecesi’nde 300’ün üzerinde rekor katılımla Moda Kayıkhanesi‘nin önümüzdeki sezonuna yönelik büyük pozitif izlenimler edinme şansını yakaladıklarının altını çizdi.

  

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir