Böyle Olur Mezunların Gecesi...
 Kadir Toprakkaya

Böyle Olur Mezunların Gecesi…

Böyle Olur Mezunların Gecesi…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul Yüksek Teknik Öğretmen Okulu Marmara Teknik Eğitim Fakültesi Mezunları, geleneksel olarak düzenledikleri mezunlar buluşmasında doyumsuz bir gece yaşadı.

Moda Spor Kulübü’nde gerçekleşen mezun yemeğine, Türkiye’nin birçok ilinin yanı sıra İsviçre’den de katılım oldu. Moda’nın sevilen sesleri Alex, Çağdaş ve Ebruli’nin ezgileriyle neşelenen gecede, objektiflere renkli görüntüler yansıdı.

OKULDA BAŞLAYAN ARKADAŞLIKLAR DOSTLUĞA DÖNÜŞTÜ…

Bir zamanlar aynı çatı altında öğrenci olan mezunlar, yıllar sonra biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Kimi İstanbul’un saygın kuruluşlarının sahibi oldu; bazıları çeşitli kurumlarda üst düzey yönetici, kimi de kutsal mesleği seçerek öğretmen… Moda’nın eşsiz manzarasında sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlencede, coşku ve mutluluk zirveye çıktı. Bir dönemin okul arkadaşları, dost kalabilmenin huzurunu yaşadı.

Moda Spor Klübü’nde eğlence dolu geceye katılanlar arasında; İstanbul’un saygın ve tanınan kuruluşları arasında yer alan Ege Reklam ve Basım Sanatları Sahibi Ramazan Güven, Duru Gümrükleme-Duru Lojistik sahipleri ve yöneticileri Singin Ailesi, Kılıç Lojistik sahipleri ve yöneticileri de yer aldı.

MODA SPOR KULÜBÜ “ONLARLA” COŞTU…

Matbaacılık sektörünün önde gelen isimlerinden Ramazan Güven, eşi ile birlikte mutluluk dolu karelerle objektiflere yansıdı. Ramazan Güven’in yanı sıra işadamları Mustafa Ekinci, Vural Kuyucu ve İnci Otomasyon’un sahibi İbrahim Ökten de aynı masada yer aldı.

Gümrük ve lojistik sektörünün öncü markalarından Duru Gümrükleme – Duru Lojistik firmasının sahipleri Singin Ailesi’nin üyeleri Akın Kılıç, Suna Gökçek, Devrim Singin, Nuran Doğan ve Binnaz Demircan, gecede renkli görüntüler oluşturdu. Yine lojistik sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Kılıç Lojistik Firması Sahibi Akın Kılıç ve eşi, sektöründe tanınmış bankacılardan Serap Kılıç, meslektaşları Ertuğrul Singin ve eşi Devrim Singin ile Moda Spor Kulübü’nün atmosferinde kendilerini doyumsuz eğlenceye bıraktılar.

Marmaris’in sıcaklığını Moda’ya taşıyan Mali Müşavir Zafer Doğan ve eşi Nuran Doğan’ın da katıldığı gecede, VARYAP yetkilisi Ozan Oğuz’un eşi Semiha Oğuz da yer aldı. Teknik Öğretmen Okulu’ndan emekli öğretmen Huri Sarıaltık, enerjisi ve kareografileri ile dikkat çekti. Doğumgünü ve evlilik buluşmalarının da yaşandığı mezunlar gecesinde Moda Spor Kulübü, eşsiz bir geceyi daha geride bıraktı.

İSVİÇRE’DEN KADIKÖY’E GELDİ…

Singin Ailesi’nin üyesi Binnaz Demircan, Moda Spor Kulübü’ndeki özel gece için İsviçre’den Kadıköy’e geldiğini dile getirerek, Kadıköy’ün eşsiz atmosferini çok sevdiğini ifade etti.

ÖZEL GECENİN AYRINTILARI, KADIKÖY LIFE MART & NİSAN 2013 SAYISINDA…

Mutluluk dolu karelerin yer aldığı, Kadıköy gece hayatına renk katan eşsiz mezunlar buluşmasının tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Mart & Nisan 2013 sayısında yer alacak.

İşadamları Celal Güven, Mustafa Ekinci, İbrahim Ökten, Vural Kuyucu ve Ramazan Güven; arkadaşları ve eşleri ile birlikte doyumsuz bir gece yaşadı…

Duru Gümrük Müşavirliği sahipleri Devrim Singin ile eşi Gümrük Müşaviri Ertuğrul Singin, Mali Müşavir Zafer Doğan ve eşi Nuran Doğan, Kılıç Lojistik Firması sahibi Akın Kılıç ve bankacı eşi Serap Kılıç, Singin Ailesi üyeleri Suna Gökçek ve Binnaz Demircan…

Ünlülerin vazgeçilmez menajeri ve Moda’nın sevilen ismi Taner Karakaya, özel geceye ailesi ile birlikte katıldı…

Emekli öğretmenler, yıllar sonra biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadı…

Singin, Kılıç ve Doğan Aileleri, coşku ve neşeleriyle geceye mutluluk kattı. Ebruli’nin eşsiz ezgileri, Moda Spor Kulübü’nde beğeni topladı…

Matbaa sektörünün güvenilir ve başarılı ismi Ramazan Güven, mezunlar buluşmasını eşi ile birlikte taçlandırdı…

Ramazan Güven ve eşinin dansı, tüm davetlileri piste çekti…

“Yar saçların lüle lüle…” 

Yılların başarılı ve tecrübeli müzisyeni Çağdaş, uzun süre alkış aldığı şarkılarıyla hem hüzünlendirdi, hem de coşturdu…

Kadıköy’ün sevilen sesi Çağdaş, yakın arkadaşı Sarıyer Kent Kontseyi Genel Sekreteri ve Feneryolu Mahallesi Parti Delegesi Kübra Küçükerden ile objektiflerde…

İşadamı Vural Kuyucu, eşi ile birlikte…

VARYAP Yetkilisi Ozan Oğuz, eşi Semiha Oğuz ile birlikte…

VARYAP yetkilileri ve arkadaşları, doyumsuz gecenin tadını çıkardı…

 

 

 

 

 

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir