BP'den Bostancı'ya iki yeni istasyon
 Kadir Toprakkaya

BP’den Bostancı’ya iki yeni istasyon

BP’den Bostancı’ya iki yeni istasyon
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

BP’nin Bostancı Güney ve Kuzey olarak adlandırılan E5 karayolu üzerindeki karşılıklı iki yeni istasyonu, hem Kadıköy-Maltepe hem de Maltepe-Kadıköy yönündeki müşterilerin yakıt ve servis ihtiyacını karşılayacak. Acenta modeli ile işletilecek olan istasyonlar, aynı anda 22 araca servis sağlayabilecek ve günde 5.000 müşteriye hizmet verecek.

BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen, BP Bostancı Güney ve Kuzey istasyonlarının BP Türkiye’nin yeni konsepti “ışık hızında hizmet” yaklaşımının en son iki örneği olduğunu belirterek şunları söyledi:


ÇEVREYE DUYARLI BİR ALTYAPI İLE YENİLENDİ…

“BP’nin inovatif bir yaklaşımla geliştirerek sektöre getirdiği yeni bir uygulama olan acenta modeli ile işletilen istasyonlarımıza yeni iki istasyon ekledik. Müşteri memnuniyetinin, BP olarak bizim ve bayilerimizin başarısında en önemli unsur olduğuna inanıyoruz. Bostancı istasyonlarımız, bu yaklaşım çerçevesinde en son teknolojiler kullanılarak çevreye duyarlı bir altyapı ile yenilendi ve ürün portföyüne otogaz ürünü de eklendi. İki istasyonumuzda aynı anda 22 araca servis verebileceğiz.”


MODERN BİR ANLAYIŞLA DÜZENLENDİ…

İstasyonlarda ayrıca uluslararası standartlarda yiyecek içecek hizmeti sunan BTA Food & Services Group, Cakes & Bakes markası ile özel bir servis alanında müşterilerine fırın ürünleri ve sıcak içecekler sunuyor. Böylelikle Cakes & Bakes markası ve ürünleri, üç istasyonda BP müşterileri ile buluşuyor. Bostancı Güney ve Kuzey olarak isimlendirilen, karşılıklı olarak konumlanan BP istasyonları, müşterilere en iyi deneyimi yaşatmak üzere modern bir anlayışla düzenlendi. Günümüzün son teknolojileri kullanılarak inşa edilen ve çevreye duyarlı bir altyapıya sahip Bostancı Güney ve Kuzey istasyonlarında, Castrol yağ değişim ünitesi ile araç iç dış yıkama hizmetleri de sunuluyor.

BOSTANCI İSTASYONLARINA ÖZEL KAMPANYA…

BP Bostancı Güney ve Kuzey istasyonlarının açılışı nedeniyle, sadece bu istasyonlara özel bir de kampanya başladı. 31 Mart’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında bu iki istasyondan akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan BP müşterileri, BP Club Kart Sadakat Programı çerçevesinde aldıkları yakıtın yüzde 5’i oranında hediye yakıt kazanacaklar. Bostancı Güney ve Kuzey istasyonlarından yakıt alanların BP Club kartlarına, alınan akaryakıt veya otogaz tutarının yüzde 5′i tutarında BP Club puan otomatik olarak yüklenecek.


Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir