Bu müzikale doyamayacaksınız…
 Kadir Toprakkaya

Bu müzikale doyamayacaksınız…

Bu müzikale doyamayacaksınız…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy, oldukça farklı bir müzikal konsere evsahipliği yapmaya hazırlanıyor. Gülsin Gümüş ve Türkiye’nin en iyi müzikal tiyatro eğitmen kadrosu tarafından hazırlanan müzikal konser, kurumun yetenekli müzikal tiyatro öğrencileri tarafından “Türkçe” sahnelecek.

Üç yıl önce Kadıköy’de eğitim hayatına başlayan Müzik ve Dans Atölyesi’nin kurucusu Gülsin Gümüş (Türkiye İstanbul), başarılı dans eğitmeni-oyuncu Özer Ercan (Londra West End) ve şan eğitmeni Begüm Günceler (Amerika Broadway) üçgeninde yürütülen çalışmaların kadrosunda, şu değerli isimler de yer alıyor: Şehir Tiyatrosu Sanatçısı Seda Fettahoğlu, Kurtalan Ekspress Solisti Can Bora Genç

YILSONU GÖSTERİSİ HAFIZALARA KAZINACAK…

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yrd. Doç. İlke Karcılıoğlu’nun danışmanlığında yürütülen çalışma kapsamındaki müzikal konser, Türkiye’nin sayılı güzel gecelerinden birini yaşatacak.

Müzik Atölyesi’nin Kurucusu Gülsin Gümüş, 22 Haziran tarihinde Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşecek müzikal konser için hazırlıkların son aşamasına gelindiğini ifade etti. Etkinlik, yurtdışından birçok ismi de Kadıköy’e taşıyacak.

GELECEK VAAD EDEN ÖZER ERCAN, KÜLTÜRLERİ BULUŞTURUYOR…

Dans eğitmeni-oyuncu Özer Ercan, uzun yıllar yaşadığı Londra ile Türkiye arasında köprü kurdu. “İngiltere, müzikalde çok başarılı… Kesinlikle sanatsal yönleri itibariyle çok başarılılar. Türkiye ve İstanbul’da müzikalin farklı kültürlerle kaynaşarak gelişmesi, sanata katkı sağlayacaktır” diyen Özer Ercan, Londra deneyimlerini İstanbul’a taşıdı. Özer Ercan’ın koreografileri, müzikal konserde sahnelenecek.

Müzikal konser, 22 Haziran Cumartesi günü saat 19.30 itibariyle Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sanatseverler ile buluşacak.

Londra ve Türkiye arasında mekik dokuyan başarılı dans eğitmeni-oyuncu Özer Ercan, Londra deneyimlerini İstanbul’a taşıdı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir