"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

BUSADER, İstanbul ile ulusala açılıyor

Yazar: Kadir Toprakkaya

Bundan 3 yıl önce topluma hizmet edebilmenin vereceği huzur ve mutluluğa ulaşmak amacıyla kurulan Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (BUSADER), adeta başarıdan başarıya koşuyor. Geride bıraktığı 3 yıl gibi kısa bir zaman diliminde önemli başarılara imza atan kuruluş, şimdilerde Bursa dışına da açılarak tüm Türkiye, hatta yurt dışı gibi hedeflere emin adımlarla yürüyor.

İSTANBUL ŞUBESİ KURULDU…

BUSADER’in bu yoldaki ilk adımı İstanbul’a açılmak oldu ve İstanbul şubesi kuruldu. Bu gelişmeyi üyeleri ve takipçileriyle paylaşmak adına bir buluşma düzenleyen dernek yönetimi, bu durumu heyecan verici bir dönemeç olarak açıkladı.

BUSADER
“SORUMLULUKLARIMIZ ARTIYOR”

Beylerbeyi’nde 14 Ekim 2020 günü gerçekleşen buluşmaya Bursa’dan 20 kişilik dernek üyesi grup ile katılan BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle, yaptığı konuşmada “Bugün burada İstanbul şubemizin kuruluşunu kutluyoruz. Bu aynı zamanda daha büyük projelere imza atacağımız anlamını da taşıyor. Tabi sorumluluklarımız da artıyor” dedi.

YEDİ BÖLGEDE YEDİ ŞUBE…

BUSADER Ailesi olarak kuruluşlarının üçüncü yılında ulusala açılma başarısının elde edilebilmiş olmasının son derece önemli olduğunu vurgulayarak sözlerini sürdüren Başkan Zerrin Özgüle; “Bu aynı zamanda yedi bölgede yedi şube adımının da başlangıcı anlamına gelmektedir” mesajı verdi.

DR. YASEMİN YAKUT BAŞKANLIĞINDA…

BUSADER İstanbul Şubesi’nin Yürütme Kurulu Başkanlığı görevini, Kadıköylü doktorlarımızdan Dr. Yasemin Yakut üstlendi. Kadıköy Life Dergisi’nden Kadir Toprakkaya’nın da yönetiminde görev aldığı BUSADER İstanbul Şubesi’nin diğer Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: Dr. Yasemin Yakut, Dt. Oya Öztan Peker, Deniz Ataç, Esra Çetin, Banu Sağnak, Başak Oral, Dr. Nazan Cihan, Dr. Alper Arman, Mübeşşer Bayraktar, Av. Özgü Yıldırım, İlknur Çınar ve Kadir Toprakkaya.

BUSADER
BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle…
BUSADER İstanbul Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Yasemin Yakut…
Yasemin Yakut, Selda Gamzeli, Mübeşşer Bayraktar ve İlknur Çınar...
BUSADER
Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et