"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

Büyük Kulüp kutlamalara ev sahipliği yaptı

Yazar: Kadir Toprakkaya

Her ne kadar pandemi sürecinde olsak da hayat devam ediyor. Kutlamalar da bu durumun en belirgin göstergesi. Büyük Kulüp ‘te konuk olduğumuz bir davet sırasındaki gözlemlerimiz, hayatın devam ediyor olmasının ne denli önemli ve değerli olduğunu bir kez daha gösterdi bizlere.

Gecenin bir özetini yapacak olursak, ilk masamız Cingi kardeşlerin bulunduğu masaydı. Ardından Sedat Tavukçuoğlu’na rastladık. Daha sonra Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Dr. Ayfer Yazkan Kubal’ın da aralarında bulunduğu bir doğum günü kutlaması ile bizim de davetlileri arasında yer aldığımız, ünlü diş hekimi Fulya Üçem’in doktora kutlamasına katıldık. Tabi bir de görkemli düğünümüz vardı. Ceren Boztoprak ve Gökhan Ferit, bir ömür boyu mutluluk için “Evet” dediler.

CİNGİ KARDEŞLERİN TATİL SONRASI KADIKÖY ÖZLEMİ…

Bu dönem ikinci defa tatile çıkan Cingi kardeşler; “Tamam her şey güzel ama Kadıköy başka. Kadıköy’de olmayı hiçbir şeye değişmeyiz” diyenlerdendi. Cingi ailesinin masadaki üyeleri ise şöyleydi: Cansın Cingi, Sibel Cingi, Gonca Cingi, Şekür Cingi, Ayhan Cingi ve Gülce Cingi…

Büyük Kulüp
SEDAT TAVUKÇUOĞLU, BODRUM’DAN DÖNDÜ…

Bodrum’da uzun bir tatil yapan Kadıköy’ün ünlü müteahhitlerinden Sedat Tavukçuoğlu, döner dönmez eşi Hülya hanım ile birlikte Büyük Kulüp’te her zaman oturduğu masada konuk ağırladı. Konukları ise Murat & Leyla Bahtiyar çiftiydi. Bu arada hatırlatalım, Sedat Tavukçuoğlu ile Kadıköy’ün 1970’li yıllardan bu yana süren yapısal değişimi konulu bir söyleşi yapacağız.

ELİF VE DEMİR TALU’YA NİCE YILLAR…

Büyük Kulüp ‘ün “Teras” adlı restaurantında bir de doğum günü kutlaması vardı. Daha doğrusu tam 9 adet doğum günü kutlaması vardı. İşte bunlardan biri de Elif Talu & Demir Talu kuzenlerin kutlamasıydı. Aynı zamanda Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Ayfer Yazkan Kubal’ın da yakın akrabaları olan Elif Talu & Demir Talu kuzenlere Kadıköy Life Ailesi olarak nice yıllar diliyoruz.

Büyük Kulüp
FULYA ÜÇEM’DEN DOKTORA KUTLAMASI…

Bağdat Caddesi’nin ünlü diş hekimlerinden Fulya Üçem, Covid-19 salgını sürecini doktorasını tamamlayarak geçirdi. Mesleğinde çok başarılı olan ünlü diş hekimi bu başarısına bir de doktara tacını ekleyince, dostları “Kutlama olmazsa eksik olur” dediler ve Üçem de sosyal mesafe kurallarını dikkate alarak, 12’şer kişilik gruplar halinde kutlamaları başlattı. İlk buluşmanın konukları ise şu isimlerden oluştu: Canan Toprakkaya, İnsaf Tavukçuoğlu, Yılmaz Tavukçuoğlu, Gizem Yılmaz, Fulya Üçem, Seda Daştan, Anastasia Ünver, Sabina Jalilzade, Okan Sabina Jalilzade ve Erdoğan Zeylan.

MUTLULUK İÇİN “EVET” DEDİLER…

2019 yılının ilk aylarında tanışıp, bir yıl sonra evlenme kararı alan Ceren Boztoprak & Gökhan Ferit ikilisi, geride bıraktığımız mart ayında nişan yüzüklerini taktılar. Ardından salgın süreci hızlanınca düğün için daha ileri bir tarihi belirlediler. Tarihler 22 Ağustos 2020’yi gösterdiğinde ise “Birlikte bir ömür boyu mutluluk için EVET” dediler. Onların bu güzel dileklerine bizler de katılıyor ve sonsuz mutluluklar dileklerimizi paylaşıyoruz.

Büyük Kulüp
Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et