By IVAN'a Altın Madalyalı Tasarımcı...
 Kadir Toprakkaya

By IVAN’a Altın Madalyalı Tasarımcı…

By IVAN’a Altın Madalyalı Tasarımcı…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün ünlü patisserie markası By IVAN, tanınmış pasta tasarım ustası Ayça Gürler’i transfer etti. Özellikle “butik pastacılık” üzerine Türkiye’nin en iyi markaları arasında gösterilen By IVAN Patisserie’nin son transferi, yeni görevine marka adı altında çalışmaya başladı.

“DÜŞÜNMEDEN KABUL ETTİM…”

Daha önceleri Bağ Pastaneleri ve Sihirli Spatula’da Modelleme Uzmanı olarak çalışan Ayça Gürler, “By IVAN’dan böyle bir teklif alınca hiç düşünmeden kabul ettim. Çünkü en büyük hayalim, Türkiye’nin ilk 10′unda gösterilen markalardan birinde çalışmaktı” dedi.

DÜĞÜN VE DOĞUMGÜNÜ PASTALARINDA YENİ TASARIMLAR…

Henüz 30 yaşında olan Ayça Gürler, öğretmen anne ve babanın kızı olarak Antalya’da doğmuş. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tasarım Bölümü’nden mezun olan Gürler; “By IVAN Patisserie’de özellikle düğün ve doğumgünü pastalarında yeni tasarımlar yapacağım. Bu pastaların kesileceği anlar, en özel ve en değerli anlar… Bu nedenle çok fazla özen gösterilmesi gerektiğine inanıyorum” diyerek, bu yönde çalışmalarına hız verdi.

BY IVAN OLARAK YARIŞMALARA KATILACAK…

By IVAN çatısı altında, markanın “butik pastacılık” özelliğini ön plana çıkarmak üzere çaba göstereceğine değinen Ayça Gürler; “Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli yarışmalara katılarak, ülkemizi temsil etme çabasında içinde olacağım. Geçtiğimiz yıl düzenlenen 11. Gastronomi Festivali’nde birinci seçilerek, altın madalya kazandım. Amacı,m bu derecelerin ve madalyaların sayısını arttırmak” şeklinde konuştu.

Ayça Gürler, bundan böyle tasarımlarını By Ivan için yapacak. Gürler’in özellikle "Butik Pastacılık" konusunda büyük başarılara imza atması bekleniyor…
Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tasarım Bölümü’nden mezun olan Ayça Gürler, aynı zamanda Türkiye Aşçılar Birliği tarafından Milli Takım’a da seçildi…

30. yaşına yeni işinde merhaba diyen Ayça Gürler, genç yaşına rağmen pek çok başarıya imza atmış bir isim…

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir