Kadir Toprakkaya

Cadde İstanbul İşadamları Derneği açıldı!..

Cadde İstanbul İşadamları Derneği açıldı!..
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İş dünyası, Kadıköy merkezli yeni oluşumu konuşuyor. Sektöründe önemli işadamlarını bir araya toplayan Cadde İstanbul İşadamları Derneği, renkli açılış töreni ve davetle hizmete girdi.

Cadde Genç İşadamları tarafından zemini hazırlanan dernek, Kadıköy’de iş dünyasının yönetiminde yeni bir ses olacak. Kurucu başkanlığına Zafer Serdar’ın getirildiği oluşumun yönetim kurulunu şekillendirme çalışmaları sürerken, derneğin binası Bağdat Caddesi’nin en değerli noktasında hazırlandı.

MİSYON VE VİZYONUNDA ÖNEMLİ MESAJLAR…

Kadıköy Life’ın yakından takip ettiği törenin açılış konuşmasında, Dernek Kurucu Başkanı Zafer Serdar şunları ifade etti:

“Cadde İstanbul; genç ve gelişimci işadamlarıyla dünyada her geçen gün büyüyen ve üretken ülkemizin çağdaş, kültürel ve sosyal adımlarla her sektörde lokomotif olmayı hedefleyen, bunları da entellektüel boyutla ileri taşımak isteyen yeni nesil işadamları derneğidir. Cadde İstanbul, klişe metotlardan sıyrılıp, sosyal ve kültürel faaliyetler ekseninde daha samimi ortam hazırlar. Bu sayede her genç, dinamik ve gelişimci işadamını kendi hobisel aktiviteleriyle daha özel biri haline getirir. Farklı sosyal aktivitelerle aynı zamanda işadamlarının sektörel olarak iş alışverişi geliştirmesi ve dünyaya açılmasını sağlar.”

GÖZLER KADIN GİRİŞİMCİLERİ DE ARADI…

Açılış törenine katılanların tamamına yakınının erkek girişimcilerden oluşması, dikkat çeken ayrıntılar arasındaydı. Derneğin, iş dünyasında da kadın-erkek eşitliği kapsamında kadın kolları oluşumuna ağırlık vermesinin yararlı olabileceğinin hissedildiği ilk günde, işadamlarının Kadıköy’e yararlı projeler için zemin hazırlama yönünde heyecanlı olduğu görüldü.

Başkan Zafer Serdar ve Genel Sekreter Serhat Üstüner…

HEDEF, SOSYAL VE CİDDİ ÇALIŞMALAR…

Genel sekreterliğini Serhat üstüner’in üstlendiği Cadde İstanbul İşadamları Derneği, Kadıköy’ün önemli işadamlarını tek çatı altında toplarken; oluşumun emsallarinden daha farklı çalışmaları da hayata geçirebileceği öngörülüyor. Kadıköy Life, önümüzdeki süreçte Cadde İstanbul İşadamları Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ederek, kamuoyuna aktarmayı sürdürecek.

İşadamı Vedat Parlar, Fatih Özkay, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Kalkavan, Abdülkadir Karaman, Yusuf Bayram, Adil Şaşmaz, Genel Sekreter Serhat Üstüner, Murat Kahraman ve Başkan Zafer Serdar…
Alternatif Sağlık Tıp Danışmanı Yuda Aslan Hakim, Müzisyen Erhan Demir, Dentapolitan Diş Hastanesi İşletme Müdürü Kadir Baba ve Dernek Genel Sekreteri Serhat Üstüner…
Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Yıldırım, Ressam Salih Abay ve İşadamı Enver Varol…
Derneğin Yönetim Kurulu Üyesi, Kosifler Oto sahiplerinden Hakan Kosif, çalışmalara ciddi katkı sağlaması beklenen isimler arasında… Başkan Zafer Serdar ve Hakan Kosif…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir