Caddebostan İskele Sokak trafiğe kapatılacak
 Cenay Toprakkaya

Caddebostan İskele Sokak trafiğe kapatılacak

Caddebostan İskele Sokak trafiğe kapatılacak
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’de sık sık tartışmalarla gündeme gelen, müşteriler ile valeler arasında çıkan ölümlü kavgalar nedeniyle “Cinayet Sokağı” olarak anılmaya başlanan Caddebostan İskele Sokak trafiğe kapatılacak.

CHP’li Kadıköy Belediyesi ve İBB Meclisi Üyesi Hüseyin Sağ, Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) aracılığıyla İçişleri Bakanlığı’na başvuruda bulunup, bir şeridi valeler tarafından işgal edilen İskele Sokak’ın trafiğe kapatılmasını istedi. BİMER’den gelen yazıda, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan inceleme sonucunda vale cinayetlerinin yaşandığı Caddebostan İskele Sokak‘ın araç trafiğine kapatılmasının “olumlu” olacağı yönünde raporun Kadıköy Kaymakamlığı’na gönderildiği bildirildi.

caddebostan İskele sokak

HÜSEYİN SAĞ: VALELERE DENETİM GETİRİLMELİ…

Yeni cinayetler işlenmesi muhtemel bir yerin de Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’daki restoranlar olduğunu ileri süren Hüseyin Sağ; “Yine valeler var ve aynı şeylerin yaşanması an meselesi. Kolluk kuvvetleri, çok kolaylıkla bu kaçak çalışan valeleri bulabilir. Eğer bir işletmenin valesi varsa önce izni olmalı ve işletmede sigortalı olarak çalışmalı” ifadelerini kullandı.

Barlar Sokağı

Bunu paylaş:
 • 405
 •  
 •  
 •  
 •  
 •   
 •   
 •  

4 Responses to Caddebostan İskele Sokak trafiğe kapatılacak

 1. Nurten Nisan 9, 2018 at 8:51 pm

  Burada çift yönlü trafik yok ki tek yönlü trafik işlemekte tabi park etmiş araçlar arasında zig zaglar çizerek çıkabilirseniz, birde inşaatlara kamyonlar gelmişse tıkanıklıktan başka bir şey olmuyor, trafiğe kapatmadan önce nerelerden ulaşım verilebilir akıcı olarak ayrıca orada oturanlar nasıl evlerine gidecek, ya buradan öğrenci alan indiren servisler nasıl alacak, yolun başınamı yürüyecek çocuklar bunu o aileler kabul edecek mi?

  Cevapla
 2. Rındı Gül Oral Nisan 10, 2018 at 12:01 am

  İskele sokağı ana arter uzun bir sokak. Böyle bir teklif ancak o bölgeyi görmemiş birinden gelebilir. O sokakta park yasak ama trafik buna göz yumuyor. Çağrıldıklarında gelmiyorlar. Trafik vazifesini yapsa veya bu sokağa gelmekten bıkmışlarsa kamera kontrolu ile ceza kesildiği bilinse kimse park etmez. Bu öneri Öğrenciler veya öğretmenler kötü diye okulları kapamaya benziyor.

  Cevapla
 3. Emir Mayıs 11, 2018 at 8:56 am

  Migrosun yanındaki otoparkın büyütülmesi lazım yerin altına kat otoparkları lazım.

  Cevapla
 4. Erkan Temmuz 1, 2018 at 11:59 pm

  tabiri caizse yaralı parmağı kesiyosunuz. bu mu çözüm yolunuz. utanç verici

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir