CarrefourSA Maltepe Park tarihe geçti…
 Kadir Toprakkaya

CarrefourSA Maltepe Park tarihe geçti…

CarrefourSA Maltepe Park tarihe geçti…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Ünlü İtalyan Sanatçı Guido Daniele, “Sanatçı mesajını böyle verir” dedirten özel gösterisinde ünlü manken Eylem Şenkal’ın elini boyadı. Nesli tükenen pelikan figürü, duygu dolu anlar yaşattı.

CarrefourSA Maltepe Park, dünyada alanında ilk olan “el boyama sanatı”nın tek temsilcisi İtalyan Sanatçı Guido Daniele’yi ağırladı. Türkiye’nin sevilen yüzü ve podyumların aranan ismi Eylem Şenkal’ın da destek verdiği gösteri ilgiyle izlendi. Nesli tükenen pelikanlar, Eylem Şenkal’in elinde vücut buldu.

Özel gösteri, canlı yayın ile ekranlarda alışveriş merkezi geneline yansıtıldı. Yaklaşık olarak 1 saat süren boyama sonunda, Pelikan objesi heyecan yarattı. Program sonunda Ünlü İtalyan Sanatçı Daniele ve Eylem Şenkal’a, alışveriş merkezi yönetimi tarafından çiçek takdim edildi. Programı babalarının omzunda ilgili ile izleyen birçok minik hayvansever, aktivistlerin imzalarını alabilmenin mutluluğunu yaşadı. Carrefoursa Maltepe Park, AVM geleneklerine yenilik katarak; büyük beğeni toplayan gösteride sanat ile mesaj verme temasının ön plana çıkmasını sağlayarak tarihe geçti.

VEDAT ÖZEREN, KADIKÖY LIFE’A KONUŞTU…

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.’de profesyonel çalışmalarını sürdüren Carrefoursa Maltepe Park Genel Müdürü Vedat Özeren, Kadıköy Life’a açıklamalarda bulundu. Maltepe’nin yanı sıra Anadolu Yakası’nda birçok ilçeden de ilgi gören program hakkında konuşan Özeren, şunları ifade etti:

“Etkinliğimizin temelinde, tamamıyla evcil hayvanlar ile soyu tükenen hayvanların korunması hassasiyetimiz yatıyor. Bunu taçlandırmak gerekti. Daniele ile beraber çalışmak istedik. Almanya’daki 40 alışveriş merkezinde de aynı aktiviteyi yapmıştık. Dünya üzerinde yapmış olduğu boyama sanatı alanındaki başarısını hep birlikte gördük. Sergide, insan eli ile çizilmiş hayvan figürlerini gerçek sanan misafirlerimiz oldu.

O, TEPKİSİNİ SANATIYLA GÖSTERİYOR…

Daniele, aynı zamanda aktivist ve hayvan koruyucusu… Hayvan haklarına yönelik çok ciddi çalışmaları olan bir isim… O, tepkisini sanatı ile göstermeyi tercih ediyor.

EYLEM ŞENKAL, HİÇ DÜŞÜNMEDEN DESTEK VERDİ…

Aktivitemize zenginlik katan önemli bir farkımız da, Eylem Şenkal ile çalışıyor olmamız… Şenkal, Türkiye’nin önemli hayvan hakları savunucularından biri olması yönüyle dikkat çekiyor. Teklif ettik, hiç düşünmeden kabul etti. Canlı yayınından çıkar çıkmaz, soluğu etkinliğimizde aldı. Hassasiyet göstermiş olması oldukça etkileyici…

BÜYÜYORUZ…

Carrefoursa Maltepe Park olarak 8. yılımıza girdik. Aynı zamanda büyüme projemizin de hayata geçtiği bir dönemdeyiz. Belli bir süre daha şantiye çalışmalarımız devam edecek. Bu süreçte marka değerimizi, sürdürülebilirliğimizi, misafirlerimiz olarak gördüğümüz ziyaretçilerimize layıkıyla hissettirmek istiyoruz. Daniele ve Şenkal’ın kurumumuzdaki etkinliğine katılımın yoğun olması ise bizi son derece sevindirdi.”

 

 

 

 

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir