CHP son vuruşu İskele Meydanı’ndan yapacak!..
 Kadir Toprakkaya

CHP son vuruşu İskele Meydanı’ndan yapacak!..

CHP son vuruşu İskele Meydanı’ndan yapacak!..
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Mitingi’ni bugün Kadıköy’de gerçekleştirecek. Yerel seçimlere “bir” kala, dünyanın gözü kulağı Kadıköy’e kilitlendi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, dev miting için yoğun güvenlik önlemleri alırken, İskele Meydanı 15.00-19.30 saatleri arasında kademeli olarak trafiğe kapatılacak. Son günlerde siyasi atmosferin kızışması ile birlikte ardı ardına sert açıklamalar yapan Kılıçdaroğlu’nun yerel seçimlere saatler kala vereceği mesaj, ulusal ve yerel medyanın yanı sıra yabancı basın mensupları tarafından da yakından takip ediliyor.

İŞTE TRAFİĞE KAPATILACAK NOKTALAR:

Kademeli olarak trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergâhlar, emniyet birimleri tarafından şu şekilde açıklandı:

– Rıhtım Caddesi tamamen trafiğe kapatılacaktır.
– Boğa Meydanı’ndan Rıhtım Caddesi’ne kadar tüm yol trafiğe kapatılacaktır.
– Söğütlüçeşme Caddesi’nden Rıhtım’a inen ara sokaklar trafiğe kapatılacaktır.
– Taşköprü Caddesi, Kışla Caddesi, Orgeneral Şahap Gürler Caddesi ve Albay F. Sözdener Caddesi, ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacaktır.
– Kadıköy Belediyesi önünden Söğütlüçeşme Caddesi istikameti ve Rıhtım Caddesi’ne inen bütün ara sokaklar trafiğe kapatılacaktır.

ALTERNATİF YOL VE GÜZERGÂHLAR:

Tıbbiye Caddesi’nden gelen trafik akışı; Burhan Felek Caddesi’nden E-5 yönüne yönlendirilecektir. Behiçbey Sokak’tan İbrahimağa ışıklar istikametine yönlendirecektir. Söğütlüçeşme Caddesi’nden gelen trafik akışı, Altıyol Boğa Meydanı’ndan Rıhtım’a inişler kapatılacağından, Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine yönlendirilecektir. Moda’dan gelen trafik akışı ise Mühürdar Kavşak’tan tekrar Moda istikametine yönlendirilecektir. Kadıköy Belediyesi önünden Minibüs Yolu istikametine yönlendirilecektir.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir