Çiftehavuzlar Lions: Her şeye rağmen mazeret yok!
 Kadir Toprakkaya

Çiftehavuzlar Lions: Her şeye rağmen mazeret yok!

Çiftehavuzlar Lions: Her şeye rağmen mazeret yok!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün aktif sivil toplum kuruluşlarından Çiftehavuzlar Lions Kulübü, keyifli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. Dönem Başkanı Zerrin Tever önderliğinde düzenlenen “Şef Olma Sırası Sizde” adlı etkinlik kapsamında üyeler ve yöneticiler, Özgür Şef eşliğinde Ataşehir Lions Özel Mesleki Eğitim Okulu’nda engelli öğrencilerle birlikte yemek yaptı.

Çiftehavuzlar Lions Kulübü Başkanı Zerrin Tever ve üyeler, Kesim Başkanları Nur Arat, Gülsüm Gür, Hakan Çuhadaroğlu, Koordinatör Kadri Kabakçı, Komite Başkanı Can Arat, Okul Müdürü Sezgin Çekiç, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte Özgür Şef ve ekibi, özel eğitim alan öğrencilere aşçılık mesleğinin püf noktalarını anlattı. Ülkemizin ve yemek programlarının ünlü aşçısı Özgür Şef, yemek yapma konusundaki tecrübelerini ve tekniklerini, uygulamalı olarak engelli öğrencilerle paylaştı. Mesleki eğitimlerinde hiç unutamayacakları, çok mutlu oldukları bir anıyı hafızalarına kazıyan öğrenciler, yüzlerindeki tebessüm ile etrafa neşe saçtı.

Çiftehavuzlar Lions Kulübü

HİZMETTE TAM YOL İLERİ…

Bu anlamlı günde Çiftehavuzlar Lions Kulübü, Ataşehir Lions Özel Mesleki Eğitim Okulu’nda ihtiyaç duyulan çok sayıda mutfak araç ve gereçlerini de temin etti. Etkinliğin sonunda öğrencilerle birlikte pasta kesildi, plaketler ve çiçekler takdim edildi. Çiftehavuzlar Lions Kulübü; “Her şeye rağmen mazeret yok” diyerek, “Hizmette tam yol ileri” mesajı verdi.

Çiftehavuzlar Lions Kulübü tarafından düzenlenen “Şef Olma Sırası Sizde” adlı etkinlikte, Ataşehir Lions Özel Mesleki Eğitim Okulu’nda aşçılık eğitimi alan (eğitilebilir engelli) öğrencilere, eğitimlerine katkıda bulunuldu. Buluşmada öğrenciler, günümüzün medyatik şeflerinden Özgür Şef ile mutfağa girerek birlikte yemek yaptı…

ciftehavuzlar lions kulübü

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir