CNV Yapı'dan Serenity Pendik lansmanı
 Ceyhun Diribaş

CNV Yapı’dan Serenity Pendik lansmanı

CNV Yapı’dan Serenity Pendik lansmanı
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün önde gelen inşaat firmalarından CNV Yapı, Serenity Pendik Projesi’ni bir basın lansmanı ile tanıttı. Dekorasyonuna ünlü sanatçı Seren Serengil’in katkıda bulunduğu proje, firmanın Pendik’teki ilk kapsamlı yapısı olarak da dikkat çekiyor.

Lansmanına Seren Serengil dışında birçok seçkin davetlinin katıldığı ve basının da yoğun ilgi gösterdiği Serenity Pendik Projesi’ne ilişkin açıklamada bulunan CNV Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Vural, yıllarca Kadıköy’de önemli projelere imza attıklarını, şimdi Pendik gibi bir ilçede bu projeyi gerçekleştirmekten memnuniyet duyduklarını belirtti. Pendik’in çehresini değiştirecek bir proje yapacaklarını ifade eden Vural, inşaat alanının her katının Adalar manzaralı olduğunu, projenin spor salonundan sosyal tesisler ve donatı alanlarına kadar özel bir şekilde inşa edileceğini aktardı.

20 BİN METREKARELİK İNŞAAT ALANI…

CNV Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Can Vural da bir ay öncesinde başladıkları projeyi 18 ayda teslim etmeyi planladıklarını, ilerleyen dönemlerde bu alanda başka projeler de yapacakları bilgisini verdi. 20 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olacak olan Serenity Pendik; 750 metrekarelik sosyal alan ile fitness salonları, çocuk oyun alanları, sauna, sinema odası ve 130 araçlık park alanını bünyesinde barındırıyor.

Serenity Pendik

HER KATINDAN ADALAR MANZARASI…

3 bin 200 metrekarelik yeşil alanı bünyesinde barındıracak proje içerisinde, süs havuzları ve yürüme parkuru da yer alacak. İki blok ve 7’şer katlı inşa edilecek yapının her katı Adalar manzaralı olacak. Pendik metro istasyonuna yaklaşık 5 dakikalık mesafesi olan proje, aynı zamanda uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

SEREN SERENGİL’DEN SİHİRLİ DOKUNUŞLAR…

Serenity Pendik, ünlü sanatçı Seren Serengil’in iç mimari dokunuşları ile de farklı bir yapı olacak gibi gözüküyor. Serengil, proje için yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Burası huzuru, güveni, şıklığı, konforu ve kaliteyi içinde barındıran bir yapı. Bu müthiş atmosferin iç detaylarında benden dokunuşlar bulacaksınız. Huzurla oturacağınız evinizde küçük de olsa bir katkım olduğu için çok mutluyum.”

Serenity Pendik Projesi’nin lansmanına katılan ünlü sanatçı Seren Serengil, basının ilgi odağı oldu…

CNV Yapı

CNV Yapı’nın baba-oğul ortakları Erdal & Can Vural, projenin Pendik’in çehresini değiştireceğini vurguladılar…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir