Cumhuriyet Bayramı'nı nehir gemisinde kutlamaya ne dersiniz?
 Kadir Toprakkaya

Cumhuriyet Bayramı’nı nehir gemisinde kutlamaya ne dersiniz?

Cumhuriyet Bayramı’nı nehir gemisinde kutlamaya ne dersiniz?
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Nehir turlarının önde gelen markalarından Golden Bay Tour, Cumhuriyet Bayramı dönemi için oldukça cazip bir nehir turu düzenledi. Dünya’nın en ünlü beş yıldızlı süper lüks nehir gemilerinden Treasures ile gerçekleşecek tur, 27 Ekim 2018 tarihinde başlayacak. Üstelik dış kabinlerde 449 Euro’dan başlayan fiyatlarla…

TUNA NEHRİ, MAİN VE TUNA KANALI…

Tuna ve Main nehirlerinin yanı sıra bir mühendislik şaheseri olan Tuna Kanalı’nı da kapsayan turda Münih, Passau, Regensburg, Kelheim/Weltenburg, Roth, Nürnberg, Bamberg, Volkach, Frankfurt gibi birbirinden güzel şehirler ve eski Alman kasabaları görülebilecek.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE…

27 Ekim 2018 günü Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk Hava Yolları kontuarı önünde rehberlerle buluşma ile başlayacak turun ilk durağı, Almanya’nın Münih kenti olacak. Havalimanında bekleyen araçlar ile Passau Limanı’nda demirli lüks nehir gemisi Treasures’a yerleşilecek.

ATA’MIZIN SEVDİĞİ ŞARKILAR EŞLİĞİNDE…

Cumhuriyet Bayramı‘na özel nehir turu hakkında görüşlerine başvurduğumuz Golden Bay Tour Kıdemli Satış Yetkilisi Tuba Doğan; “Konuklarımız tarafından uzun süre unutulmayacak bu özel tur için titizlikle hazırlandık. Çok güzel bir tur olacak. 29 Ekim akşamı Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 95. yıldönümünü marşlar ve Ata’mızın sevdiği şarkılar eşliğinde hep birlikte coşkuyla kutlayacağız. Ayrıntılar için, www.goldenbaycruises.com internet sitemizden ve Suadiye ofisimizden bilgi alınabilir” dedi.

GOLDEN BAY TOUR

Suadiye Ofis: Bağdat Cad. Aksöz Apt. No: 509 K:2 Suadiye – İstanbul / Turkey

+ 90 216 463 40 00 PH

Merkez Ofis: Halaskargazi Cad. Senkal Apt. No: 37/1 Harbiye – İstanbul / Turkey

+90 212 232 88 00 PH

www.goldenbaycruises.comwww.goldenbaytour.comwww.princesscruises.com.tr

Cumhuriyet Bayramı nehir gemi turu

Golden Bay tour

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir