Develi, 14 Şubat’ta evlilik tekliflerinin de mekânı oldu...
 Kadir Toprakkaya

Develi, 14 Şubat’ta evlilik tekliflerinin de mekânı oldu…

Develi, 14 Şubat’ta evlilik tekliflerinin de mekânı oldu…
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Anadolu Yakası’nın yıldızlı mekânlarından Kalamış ve Ataşehir Develi, “14 Şubat Sevgililer Günü” nedeniyle evlilik tekliflerinin de yapıldığı mekânlar oldu.

İlk evlilik teklifi, Ataşehir Develi’de Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi’nde Hasta Kabul Görevlisi olarak çalışan Serdar Yıldız ve Ayşegül Çelik arasında gerçekleşti. Geçen yıl başladıkları iş ortamında tanışan ve birbirlerinden hoşlanan ikili, ailelerinden de ön izni aldıktan sonra 14 Şubat’ı beklediler.

“BİR ÖMÜR BOYU BENİMLE YAŞLANMAYA VAR MISIN?”…

Mekanın kalabalık olmadığı bir saati tercih eden Serdar Yıldız, yaptırdığı kalp şeklindeki bir pasta üzerine yazdığı evlilik teklifi mektubunda şunları dile getirdi: “Bir ömür boyu benimle yaşlanmaya, bu hayatı iyisiyle, kötüsüyle benimle yaşamaya var mısın?” Teklifi kabul ettiğini açıklayan Ayşegül Çelik’in bu mutluluğu, Ataşehir Develi’nin Salon Şefi Erdinç Sarıkaya’yı da hayli duygulandırdı.

GÜL YAĞMURU EŞLİĞİNDE GELEN EVLİLİK TEKLİFİ BAŞARIYA ULAŞTI…

Bir başka evlilik teklifi ise Kalamış Develi’de gerçekleşti. Genç işadamı Alper Tekiner, birkaç yıl önce Şile’de tanışıp aşık olduğu Estetisyen Merve Uzun’a evlilik teklifinde bulunma kararını açıklamak için tam 5 ay bekledi. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, gül yağmuru eşliğinde iletilen evlilik teklifi başarıya ulaştı. Duygularını sorduğumuz ikili, düğün hazırlıklarına başlayacaklarını bildirdi. Onlara şimdiden mutluluk dileklerimizi iletiyor, düğün haberlerini de Kadıköy Life sayfalarında okuyabileceğinizi duyuruyoruz.

Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin Mart & Nisan 2013 sayısı sayfalarında….

Genç işadamı Alper Tekiner’in 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, gül yağmuru eşliğinde ilettiği evlilik teklifi başarıya ulaştı…

Serdar Yıldız’ın evlilik teklifini kabul ettiğini açıklayan Ayşegül Çelik’in bu mutluluğu, Ataşehir Develi’nin Salon Şefi Erdinç Sarıkaya’yı da hayli duygulandırdı…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir