Doombank ile dışarıda şarj derdine son
 Ceyhun Diribaş

Doombank ile dışarıda şarj derdine son

Doombank ile dışarıda şarj derdine son
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Her geçen gün gelişen teknolojik cihazların en büyük sorunu, şarjlarının çabuk bitmesi. Özellikle dışarıda, yemekteyken, eğlenirken ya da başka bir yerdeyken aniden biten şarjlarımız, tabi ki en büyük kabusumuz bugünlerde. Teknoloji doğal olarak bu sorunun da çaresini bulmuş durumda. Bir Türk firması olan Doombank, şarjların dışarıda bitmesi sorununu kesin olarak çözmüş gibi gözüküyor.

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Doombank Satış Yetkilisi Atilla Hasırcı; “2015 yılı Kasım ayında kurulduk. Başta kendimiz olmak üzere herkesin ihtiyaç duyduğu şarj problemine bir çare bulmak istedik ve çalışmalarımıza başladık. Teknolojinin her geçen gün geliştiği şu dönemde, hepimiz telefonlarımıza bağımlı olarak yaşıyoruz. Kimimiz iş için, kimimiz sosyal medya için, kimimiz ise eğlence amaçlı kullanıyoruz. Ne yazık ki son zamanlarda hepimizin ortak derdi, çabuk biten bataryalarımız oluyor” dedi.

Doombank

KİŞİYE ÖZEL ÜRETİLEN, ESTETİK TASARIMLI MOBİL ŞARJ ÜNİTESİ…

Hasırcı, Doombank’ın 16.000 mAh kapasiteli, üzerine reklam ya da kurumsal kimlik uygulanarak işletmelerin kurumsal yapısına değer katan veya kişiye özel üretilen, estetik tasarımlı bir mobil şarj ünitesi olduğunu, mekanların müşterilerinin şarj sorunlarını kökünden çözdüğünü belirtti. Şarj ünitesinin bittikten sonra yaklaşık 3 saat içinde tekrar doldurulabildiğini belirten Atilla Hasırcı, cihazın mekanlardaki şarj problemini ortadan kaldırdığını kaydetti.

HER CİHAZA UYUMLU…

Doombank şarj ünitesinin cafeler, restaurantlar, toplantı salonları, oteller, hastaneler, ofisler, vb. gibi her mekanda kullanılabileceğini belirten Atilla Hasırcı, sözlerine şöyle devam etti: “Doombank’ın paketinden Apple standardı olan lightning jak ve Apple haricinde sektör standardı olan mini USB jak barındıran çift kullanımlı bir kablo çıkmaktadır. Bu sayede başta iPhone 5/5s/6/6s ve 7 serileri olmak üzere iPad serileri, iPod serileri ve hemen hemen bütün Android ve Windows Mobile işletim sistemli akıllı telefonlar şarj edilebilmektedir. Ayrıca bir tarafı USB jack olmak kaydıyla kendi kablosunu kullanmak isteyen herkes, her türlü mobil cihazı şarj edebilir.

KALİTEYİ PRENSİP EDİNDİK…

Şu ana kadar Türkiye’de hatırı sayılır birçok işletme şarj cihazlarımızı kullanıyor ve hepsi de bundan çok memnun. Doombank olarak kaliteyi prensip edinerek, her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüzle hizmet vermekteyiz. İşimize her gün daha fazla önem vererek, daha özverili çalışarak değer katmayı hedefliyoruz. Kişiye ve firmaya özel dizaynlarımızla herkesi Doombank ailesine katılmaya bekliyoruz.”

Doombank’a (0542) 289 88 44 nolu telefondan, @sarjistasyonu instagram hesabından ve [email protected] mail adresinden ulaşılabilir…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir